Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

editace ikon v today obrazovce

kodiak (2)|28.11.2006 20:14
Ahoj, jsem v PDA začáteční,mám MDA Compact II s WM5 a potřeboval bych změnit v today obrazovce řádku ikonek, která začíná logem operátora, pokračuje kontaktama, telefonem, zprávama a nakonec poznámkama (nebo kanlendář).
Dalo by se toto nějak přenastavit? Třeba že bych vyhodil operátora a místo toho dal obyč. explorer? Zkrátka je možné toto nějak měnit?
Díky moc za radu a ahoj všem

p.s. pokud by k tomuto již existoval nějaký příspěvek, tak děkuji za odkaz. Mně se ale nepodařilo k tomuto nic najít.

Kodiak
xhladi07 (525)|29.11.2006 09:51
No, to je radek od ruzovyho T-cka. Ja ho hned zrusil, takze nevim, jestli se da prenastavit (bylo by to start - > nastaveni - > obrazovka dnes (nebo jenom dnes?? mam tam anglictinu, takze nevim) - > ousko polozky a tam vyberes jmeno toho today pluginu). Pokud se Ti vysviti po kliknuti na nej tlacitko nastvaeni, tak se podivej, jestli to jde nastavit, pokud ne, tak ho rovnou vypni a nainstaluj si nejaky luncher. Nevim, co je free, podivej se do free sekce na ce4you, ja pouzivam SPB Pocket plus, dalsi jsou treba SBSH i-luncher, atd, atd... Free taky neco urcite bude...
kodiak (2)|29.11.2006 10:50
O.k. Díky za radu, vzhledem k tomu, že tak jak popisuješ, tak přes to nastavení v záložce položky to ani nastavení nepovolí (je šedé), takže zkusím hledat něco dle tvé rady...
Každopádně díky moc a zdar

Kodiak
PavelR. (2184)|29.11.2006 11:13
.. to že Today plug-in od T-mobilu nelze vypnou je divné. Nastavení Today screen bývá u těchto zařízení záležitostí instalace customizačních souborů z Extended_ROM. Ty lze pak jednoduše měnit. Máš někde nějaký screenshot z nastavení Today obrazky v tvém compactu?

PavelR.
xhladi07 (525)|29.11.2006 11:44
Ne ze nejde vypnout, ale nejde nastavit. jestli jde vypnout jsem nezkoumal (flashl sem jinou rom..)