Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: editace ikon v today obrazovce

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Ahoj, jsem v PDA začáteční,mám MDA Compact II s WM5 a potřeboval bych změnit v today obrazovce řádku ikonek, která začíná logem operátora, pokračuje kontaktama, telefonem, zprávama a nakonec poznámkama (nebo kanlendář).
    Dalo by se toto nějak přenastavit? Třeba že bych vyhodil operátora a místo toho dal obyč. explorer? Zkrátka je možné toto nějak měnit?
    Díky moc za radu a ahoj všem

p.s. pokud by k tomuto již existoval nějaký příspěvek, tak děkuji za odkaz. Mně se ale nepodařilo k tomuto nic najít.

Kodiak
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

No, to je radek od ruzovyho T-cka. Ja ho hned zrusil, takze nevim, jestli se da prenastavit (bylo by to start - > nastaveni - > obrazovka dnes (nebo jenom dnes?? mam tam anglictinu, takze nevim) - > ousko polozky a tam vyberes jmeno toho today pluginu). Pokud se Ti vysviti po kliknuti na nej tlacitko nastvaeni, tak se podivej, jestli to jde nastavit, pokud ne, tak ho rovnou vypni a nainstaluj si nejaky luncher. Nevim, co je free, podivej se do free sekce na ce4you, ja pouzivam SPB Pocket plus, dalsi jsou treba SBSH i-luncher, atd, atd... Free taky neco urcite bude...

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

O.k. Díky za radu, vzhledem k tomu, že tak jak popisuješ, tak přes to nastavení v záložce položky to ani nastavení nepovolí (je šedé), takže zkusím hledat něco dle tvé rady...
    Každopádně díky moc a zdar

Kodiak

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

.. to že Today plug-in od T-mobilu nelze vypnou je divné. Nastavení Today screen bývá u těchto zařízení záležitostí instalace customizačních souborů z Extended_ROM. Ty lze pak jednoduše měnit. Máš někde nějaký screenshot z nastavení Today obrazky v tvém compactu?

PavelR.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ne ze nejde vypnout, ale nejde nastavit. jestli jde vypnout jsem nezkoumal (flashl sem jinou rom..)

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-05-2010, 19:16
  2. Zobrazení narozenin v Kalendáři na Today obrazovce
    Od Zbyšek Záliš v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-08-2005, 10:24
  3. Programek na PocketPC na zobrazeni ikon programu v Today?
    Od Rogner_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-09-2004, 17:57
  4. Seřazení položek na Today obrazovce
    Od Crusader_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 04-09-2004, 10:50