Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M600+ Zatuhnutí při zvednutí hovoru

cyberfoxcz (19)|28.11.2006 19:53
Zdravím všechny,
potřebuji zoufale pomoci.
Nepravidelně se mi stává následující případ:

Mám teleton M600+ v synchronizační kolébce a v případě, že mi začne někdo volat a chci zvednout tento hovor, vytáhnu telefon z kolébky a následně stisknu tlačítko na přijetí hovoru "ZELENÉ" a nebo tlačítko "PŘIJMOUT". Jakmile stisknu jedno z těchto tlačítek, tak telefon zatuhne do takového stavu, že není jiné možnosti než-li měkký reset. Dokonce zatuhne i v případě, že telefon nevytáhnu z kolébky a používám heandsfree.
Podotýkám, že to není pravidlem...

Mimo kolébku se mi to stalo cca 3x, ale nejvíce se to stává v synchronizační kolébce.

V telefonu mám romku s verzí 230.

Díky za Vaší pomoc.
xaries (195)|19.1.2007 17:28
Tak zkuste jedině znovu přehrát systém a nic neistalujte uvidíte jestli to nedělá nějaký nekompatibilní program.
Frantisek1_ce4you (26)|23.1.2007 22:00
[QUOTE="xaries"]Tak zkuste jedině znovu přehrát systém a nic neistalujte uvidíte jestli to nedělá nějaký nekompatibilní program.[/QUOTE]






Jak Vám to dopadlo?
Frantisek1_ce4you (26)|23.1.2007 22:04
[QUOTE="cyberfoxcz"]Zdravím všechny,
potřebuji zoufale pomoci.
Nepravidelně se mi stává následující případ:

Mám teleton M600+ v synchronizační kolébce a v případě, že mi začne někdo volat a chci zvednout tento hovor, vytáhnu telefon z kolébky a následně stisknu tlačítko na přijetí hovoru "ZELENÉ" a nebo tlačítko "PŘIJMOUT". Jakmile stisknu jedno z těchto tlačítek, tak telefon zatuhne do takového stavu, že není jiné možnosti než-li měkký reset. Dokonce zatuhne i v případě, že telefon nevytáhnu z kolébky a používám heandsfree.
Podotýkám, že to není pravidlem...

Mimo kolébku se mi to stalo cca 3x, ale nejvíce se to stává v synchronizační kolébce.

V telefonu mám romku s verzí 230.

Díky za Vaší pomoc.[/QUOTE]






Jak dlouho Vám trvá než příjmete hovor?
FN