Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uplné vymazanie MDA compact

koksa (28)|28.11.2006 11:52
Prosim vás nedá sa vymazat mda compact uplne ? Aj ked mu prehrajem romku stále tam zostanú niektoré veci z predošlej romky vždy tam niečo ostane. Začal mi blbnút tak som prehral rom a stále blbne napr. vždy ked ho napojím na PC nezmyselne mi prehodí čas a po určitej dobe prestanú isť zvuky .

A ešte jednu otázku mam nedá sa vymazať extended rom a zlúčiť ju z pammätou rom customizoval by som si to už sám ,lebo ak sa mi mda customizuje mam problem z GPRS ak zrušim customizáciu ide v pohode.

Za každú radu vopred dakujem.
Wuffi (1599)|28.11.2006 12:05
Takze nekolik domenek:

1. veci co zustanou - je mozne ze jsi si zvolil ukladat napr. kontakty a udalosti do Storage. Nejsem si uplne jisty zda se tato data odstranuji pri flashi, myslim si ze spis ano ale mozna se mylim a mohlo by to byt tim.
2. Nemas nahodou v ActiveSyncu na PC nastaveno at synchronizuje cas s pripojenym zarizenim? Paklize ano, tohle muze byt puvodce Tvych problemu, pak ovsem mas spatne nastaveny cas na PC:)
3. Ext ROM si muzes napr. na PC vytvorit svou vlastni, druha varianta je odmaskovat ji a provest jeji mount az na zarizeni, pak do ni nakopirovat potrebne CABy, patricne modifikovat konfiguracni soubor a nezapomenout ji nakonec zase zamknout aby ses pak nedivil kam Ti mizeji CABy ;)
koksa (28)|28.11.2006 12:18
Na PC mam čas nastavený správne a práveže by som potrreboval aby sa mi vždy synchronizoval aj čas .
Možeš mi prosim ta poslať nejaký návod ako si vytvoryt svoju vlastnú extrom? Hodilo by sami si ju upravyt podla svojich predstáv.
Jo a storage si mažem sám pred nahratím novej rom ale aj tak sa mi zdá ,že mi tam stále niečo ostane z tej starej rom čo mi po určitom čase vypne zvuky teda dá ich na min. aj ked si pridám tak vždy ako sa stratí okno nastavenia hlasitosti znova je na min. a možem robyt čo chcem vždy sa nastaví na nin. pomože len HR ,ale to nieje riešenie.
Wuffi (1599)|28.11.2006 12:25
Tematu tvorby vlastni ExtROM se venovala rada diskuzi a pokud se nepletu, byl zde o tom snad i clanek.
Prosim pouzij vyhledavani.
Ad zvuky - a nepouzivas spis nahodou neco jako phoneAlarm ci PocketZenPhone apod.?
koksa (28)|28.11.2006 13:11
Ten phone alarm nepoužívam stalo sa mi to pri prehravaní mp3 ked mi nekdo zazvonil používam pocket music.
Ten článek si najdem dik .