Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Existuje bluetooth USB a ctecka SD (miniSD) dohromady?

xhladi07 (525)|27.11.2006 15:56
Slyseli jste nekdy o USB ctecce pametovek s bluetooth dohromady? Docela bych to ocenil...
8310 (98)|14.8.2007 18:18
Jo, u nas v HK ji maj v jednom obchode s mobilama blizko Hlavniho nadrazi. Je tam vystavena ve vyloze. Ten obchod kdyztak napozadani upresnim ale ted zrovna nevim jak se jmenuje. Je to velky jako USB Flashdisk ale ma to prave Bluetooth a ctecku karet SD/MMC. Cena je pouze 399kc. Dnes jsem ji tam videl prvne a o nakupu vazne premyslim. Nevite nekdo jestli by se to kamaradilo s Win XP Home a Qtekem 8310? Asi se tam pujdu zeptat.

EDIT: prodejna se jmenuje Mobilní telefony a pobocky ma jeste v Hk v Kauflandu a v Ternu a dále v Litvínově a Náchodě. Stranky jsou www.expromobil.cz . Našel jsem jejich leták tak proto jsem to doplnil.
zivan (615)|14.8.2007 20:03
No pokud ty rychlosti na strankach sedi, tak bych pres to nechtel kopirovat 2GB dat :-(

Bluetooth V2.0 rychlost 723Kb/s
Přenosová rychlost SD/MMC až 3Mb/s
8310 (98)|16.8.2007 13:00
Ty někdy kopíruješ na do smartphonu nebo PDA 2GB najednou? Já teda vždycky tak maximálně těch 500MB víc najednou ne. A když ten bluetooth by na tom byl rychlejší můžeho bluetooth PDA zpomalit. Vzpomínám si když jsem na jaře posílal ve škole spolužákovi jeden soubor o velikosti 3MB a posílal jsem ho přes 45min. (spolužák měl nějakou starší Motorolu RAZRa předtím na SE K700i to trvalo kolem 5min.) a i kdybych měl na Qtekovi výkonější bluetooth tak bych to stejně nezrychlil. A na ovládání PC na dálku přes Bluetooth (do 10m) programem Jeyo Remote for Smartphone, to stačí (např.pausnutí přehrávání MP3 ve WMP na PC apod.)
zivan (615)|16.8.2007 14:17
Jednoduchym vypoctem dojdes k tomu, ze 500MB dat rychlosti 3Mb/s (coz je 384kB/s) dostanes na kartu za 22 minut.

To se mi zda dost. Moje ctecka (bez BT) zapisuje na SD kartu rychlosti 12MB/s.