Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

které GPS k Dell Axim 51v

Aki.Lee_ce4you (10)|27.11.2006 15:47
Dobry den, prisel jsem jako slepy k houslim (levna koupe od kamarada) k tomuto vyjimecnemu PDA, a pote co jsem k nemu horko tezko sehnal vybavu (stylus, docking, nabijecku, kabely, dalsi baterii, folii) mam spadeno na GPS antenu (s podivem, ze k temto "nejlepsim ;)" PDA soucasnosti Dell antenu automaticky nedodava, kdyz se pozastavim jeste nad cenou, ze) no kazdopadne vas moc prosim, poradte co k nemu koupit, slysel jsem pouze neco o SIRF III a hodne kanalech, a vim ze se daji koupit SD, CF a Bluetooth prijimace, planuju to davat do auta, nevim jestli napr. je nejaky SD,CF, ktery jde natacet, kdyz bych chtel Della provozovat nalezato, atd. nebo je lepsi Bluetoothovy prijimac a jestli musim mit rozdvojku do cigaretaku a napajet obe zarizeni nebo mi staci napajet Della. Diky moc za odpoved a zdar Aximaci !!! :D
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2006 16:25
GPS jednoznačně BT: pokud máš mobil Mlokia, pak si kup GPS Nokia LD-3W (stejná nabíječka), jinak třeba něco z této kolekce: AH Mobile (třeba 339). Výdrž PDA a GPS je cca 1:6, takže v autě stačí nabíjet jen PDA.
krabicka3 (361)|28.11.2006 00:49
V podstate se Zdenkem souhlasim, rozchazime se jen v casti GPSky od Mlokie. Ja osobne bych si ji nekoupil, protoze jsem se na ruznych forech docetl, ze proste s par pristroji blbne (kdybys ji chtel pouzit i s necim jinym, nicmene Dell neni jeden z nich) co se tyce pripojeni pres BT. Nez jsem si koupil GPS prijmac, tak jsem se po tom pidil cely vikend, a rozhodl jsem se pro iTEC BT-339. Abych pravdu rekl, nevymenil bych ji za zadnou jinou GPSku jako napr. nejake Nemerixy nebo Evolve, ktere jsou udajne "uzasne". BT-339 mi funguje KDEKOLIV v aute (pod sedacku, v kasliku, v kufru...). Ja osobne silne doporucuji.
Mad_Matt (29)|28.11.2006 06:51
ja Mlokii mam a jsem spokojen..kazdopadne pokud mas telefon od Nokie tak jak tu nekdo :)) rikal tak urcite nokii a pokud chces velkou vydrz gps tak jednoznacne ITEC 339
Docent (1234)|28.11.2006 07:50
Nokia mně ve spojení s Dellem běží bez nejmenších problémů...
Zdenek Malinsky (9781)|28.11.2006 09:46
Prostě bych to zakončil takto: pokud budeš kupovat v obchodě, tak si to s tou GPS vyzkoušej, zda bude fungovat, zda se spáruje s PDA atd. - pokud kupuješ přes internet, tak máš ze zákona právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Aki.Lee_ce4you (10)|29.11.2006 09:09
Diky moc vsem lidicky, tak to vypada na toho i-teca, zda se, ze je best, od nej mam uz Bluetrek G2 BT sluchatko a nemuzu si stezovat, Nokacku skutecne nemam, kdo by si ji kupoval, kdyz ma K750i, ze ;) , a jeste jeden maly dotazek a story: moje draha polovina dostala do sluzebni Fabie sluzebni navi a tak jsem zacal lomit rukama, za co ze to jeji sef chce zase topit prachy pred koncem roku a zjistil jsem ze je to zcela novy uzasny Garmin Nüvi 360, ktery sice sqele funguje jako mp3 prehravac, prohlizec obrazku, a blabla..., ale ty mapy do nej jsou naprosto nepouzitelne v realu, navic nez se neco prepocita, zkratka jsem ted dva dny "blil" pri nastavovani a zkouseni, nez jsem rezignoval a rekl, ze tendle smejd za 18 hadru pude zpatky do krabice a do kouta, ovsem zustalo nam od nej na palubce takove to lepici kolecko, ktere tam radsi necham, abych neodskubnul i kus palubky a nez tam prijde prave Dell, tak jsem zkoumal cim ho tam pripevnit, na sunnysoftu jsem nasel pro Della aktivni drzak Brodit a prisavny drzak SH, ktery pujde na to kolecko, a ted dotaz: jak to spojit dohromady, je mezi ne ten SH sroubovaci adapter, pobral jsem to spravne? abych neudelal nejakou blbost, prece jenom to clovek nekupuje kazdy den, tak diky a zatim.
Mad_Matt (29)|29.11.2006 19:55
zeptam se jinak ...co dicota keeper I ? ma vsechno....co je potreba...na drzeni...
Aki.Lee_ce4you (10)|30.11.2006 08:59
Hmm, to je jako ostatni "husy", jenomze ja nemam k Dellu DC adapter, takze jsem vybral aktivni Brodit, ktery ho ma uz intergrovany...
Aki.Lee_ce4you (10)|12.12.2006 11:53
A jeste se prece jen zeptam, kdyz srovnate jeste s Haicomem 406BT a solarnim Evolve (s cipsetem MediaTek), stale vychazi nejlip ten i-tec?
Honzzaaa (1)|22.12.2006 22:08
Já mám k dellu nokii ld-3w a je je super. Předtím jsem používal Garmin Nuvi 350 a jsem nadmíru spokojen jak rychlostí, přesností, tak i výdrží baterky v GPS.