Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Čtečka čárových kódů

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nevíte o nějakém softu, který by mi na display zobrazil informace z čárového kódu???
    Díky za info
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od paveluh
    Nevíte o nějakém softu, který by mi na display zobrazil informace z čárového kódu???
    Díky za info
    Těžko něco takového seženeš. PDA nemá žádné čtecí zařízení, které by to dovedlo. Pokud to ale fakt potřebuješ, kup si PDA od firmy Symbol, ti to v nabídce mají (i když ta cena:-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

pokud ho nemá tak mu ho připojím, měla by se dát sehnat snad do SDIO
    viz např. zde

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Díky za radu :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

AuditPro má modul pro WM, pomocí kterého lze dělat inventury, načtením čárového kódu přes čtečku z SD slotu. Takže se po inventuře v seznamu objeví nalezen/nenalezen, případně jsou tam nové věci, které se našly a v inventárním seznamu je nemáš, ale přímo informace (tím myslíš čárečky a číslíčka :?: ) z čárového kódu tam nejsou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od paveluh
    Díky za info
    Kdybys byl býval měl zařízení s USB Host (např. Acer N30, N50 atd. - nevím, které všechna zařízení toto mají), tak si můžeš připojit obyčejnou levnou USB čtečku čárového kódu a funguje to pak standardně, jako bys dané číslo resp. znaky napsal na klávesnici - mám to odzkoušené.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

No vzhledem k tomu že mám LOOX N 560 , tak pak by to co říkáš mělo fungovat i u mě. Kde tu čtečku prosim tě seženu a kolik stojí?
    Dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Já mám čtečku VIRTUOS MT9065 z Cybexu za 1849 bez DPH, (teď ji tam mají za 1555 bez DPH) a ta podporuje většinu používaných čárových kódů, fungovala bez jakéhokoli ovladače jako standardní klávesnice.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No na PalmOS tedy primo na Treo650 je SW ktery dokaze vyuzit kamerku jako ctecku carvoych kodu - sice to neni jeste uplne dokonale, ale pracuje se na tom a je to free. Tak treba je i neco pro WM.

Podobná témata

1. Aura - čtení čárových kódů na Qteku 8310
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-03-2007, 21:08
  2. Minimalizace html kodu
    Od Zivan_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-02-2007, 09:14
  3. Chyba v kódu - poradíte?
    Od mr.pohoda_ce4you v sekci Programování