Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak dostat témátka do Asuse 636

Havlicek_ce4you (3)|27.11.2006 07:22
Poradí někdo začátečníkovi, jak dostat do Asuse 636 témátka s příponou tsk?V nastavení můžu vybírat pouze z těch , která jsou nahraná v ROMce a pokud chci hledat jinde, tak to umožní zadat jen obrázkové soubory(jpg atd).Díky
freebird (61)|27.11.2006 08:08
Ahoj, já mam témata nahraný do rootu paměti flash. Jednoduše ho tam nakopíruj a pak ho odtud spusti.
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2006 10:36
Nevím kolikrát denně měníš témátko. Doporučuji si nejdříve z mračna "krásných" témátek vybrat a vyzkoušet si v PDA (já upřednostňuji jednobarevné, na kterém jdou na today dobře číst údaje). Pak pár největších favoritů (mě stačí jedno) ponechat v PDA a ostatní mít (pokud uznáš za vhodné) v PC. Proč se zbytečně okrádat o paměť v PDA, které není nikdy dost?

Témátka kopíruj do složky Windows v PDA.
freebird (61)|27.11.2006 13:27
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]
....Témátka kopíruj do složky Windows v PDA.[/QUOTE]
Zdendo ono je v podstatě jedno kam je nahraješ ale na kartě musí být v rootu. když dáš thema do SD karta/... tak fungujou ale když ho dáš do SD karta/složka/... tak nejde.
Nevim jestli je to u všech přístrojů ale na Asus 636 to tak je.
Jinak maš pravdu že stačí mít nahraný tak dvě téma které nejvíc vyhovujou , mít jich víc je zbytečnost co žere paměť. Já osobně mám světlí (pro denní provoz) a černý s bílim písmem ( pro noční provoz - to využívám jen z řídka když musim mít PPC zapnuté v autě a zrovna memám zaplou navigaci aby to neoslňovalo).
Havlicek_ce4you (3)|28.11.2006 06:24
Pánové děkuji za pomoc, už se mi to podařilo.Máte pravdu, že stačí tak 2 témátka.Ale když jsem viděl ty holky na ce4you, tak jsem je tam chtěl mít všechny:))