Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se zapínáním zařízení

Markus_ce4you (1)|17.1.2004 18:25
M8M ASUS 620 BT. Poslední dobou se mi stává, že mi nejde zapnout žádným tlačítkem, zapnu ho pouze přes reset. Někdy je to i několikrát denně. Kde je chyba?
PavelR. (2184)|17.1.2004 19:01
[QUOTE="Markus"]M8M ASUS 620 BT. Poslední dobou se mi stává, že mi nejde zapnout žádným tlačítkem, zapnu ho pouze přes reset. Někdy je to i několikrát denně. Kde je chyba?[/QUOTE]

... zkuste provést zálohu zařízení pomocí SmartKeeperu a následně proveďte tvrdý reset. Pokud se toto chování bude opakovat i potom (tj. bez jakéhokoliv nainstalovaného SW) doporučuji ASUSe reklamovat.

PavelR.
Nezmar_ce4you (15)|31.1.2004 08:36
Tak to jsme na tom stejne, taky posledni dobou se mi stava ze spustim pristroj jedine pres reset .Tato chyba se zacala projevovat docela nedavno kdyz jsem musel pristroj natvrdo resetnou a po instalaci veskereho meho oblibeneho softu jsem zjistil ze to takhle blbne asi to bude chtit jeste jednou zopakovat tvrdej reset a vse znovu nainstalovat .
Kleid (213)|31.1.2004 10:52
Mozna to dela nejaka nezbedna aplikace :evil:
Pavel Koza (4761)|2.2.2004 10:30
Ja mel podobny problem na iPAQu. Podle meho zkoumani byl problem nekde mezi BT managerem a softem, ktery BT pouzival. Skute patrat timto smerem.
Pepicek (25)|2.2.2004 14:10
To me pravidelne minimalne jednou denne z niceho nic Asus zcerna a musim resetovat, ale nejspis to bude jenom nakou aplikaci. Az se konecne zmuzu na nakou CF kartu tak to cely preinstaluju a bude pokoj :cool:
Soudruh_ce4you (18)|8.3.2005 12:48
Pochybuju že to bude nějakým doinstalovaným softwarem,protože mě to se to stalo už 1.den co jsem to měl koupené a to jsem tam žádné aplikace kromě těch předinstalovaných ještě neměl,takže možná bude problém ve windowsech..
OLE_ce4you (78)|8.3.2005 13:02
Mne to robil PenReader, teda rozpoznavaci soft, priamo za iPaq body zakupeny :-( Mozem ho tak akurat vyhodit...
krtex (7)|9.3.2005 17:49
Taky se mne to uz 2x stalo.

A620BT + 1GB Kingston.

? YE to wrak..

diddle (20)|11.3.2005 10:40
No to já mám opačný problém.. občas mi ASUS 620 nejde vypnout tlačítkem power :o) musím pak vypínat zařízení nějakou softwarovou utilitou..
zapnout ano ale vypnout ne.. a takhle až do resetu :O)
myslel jsem že to odstraním HR ale po nainstalovaní používaných utilit jsem znova na začátku.. takže asi software :o)))

schválně by mne zajímalo jestli jsem jediný...
milansme (3)|14.3.2005 16:54
To je zajímavý, já mám taky problém s tím, že nejde vypnout. Mám ASUS 730W, makal OK ale musel jsem udělat HR a potom se už nedá vypnout, ani software utility nic. Zkoušel jsem snad vše a nic.