Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 27 z 27 PrvníPrvní ... 17252627
Zobrazené výsledky: 391 až 395 z 395

Téma: HTC TyTN (Hermes) - Nové ROM - flashování, zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Je to vylucne vec vkusu a osobnych preferencii - ja som na TyTNovi naflashoval K's WM6.0 Final ROM a tiez uplna spokojnost. Mal som ju aj pred experimentmi s WM6.1 a MRH-ROMkami (i ked to este nebola "final" verzia) a ked sa ukazalo, ze 6.1 skutocne pre deduska TyTNa nie je nic pouzitelne (pamatove naroky su proste vyrazne vyssie, nez je v jeho moci zvladnut), tak sa vratila... Rychlost skvela, mrznutie ziadne... Ak preferujes daco tmave a decentne, tak je to jasna volba...
    Odpovídat lze po přihlášení

Psilo_ce4you
    Guest

Diky za rady! Ted prave zkousim CRC a jeste zkusim K's. Tyto dve ROMky mi pri mem dosavadnim pruzkumu prisly jako nejlepsi kombinace vsech vlastnosti (rychlost/stabilita/vybavenost).

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Mam mensi problem s flashovanim ROMky
    Skoro pri kazdom flashovani pri 1% vypise znamu chybu VENDOR bla bla bla a HTC sa restartne a funguje na povodnej ROMke
    Flashnut mi ide len ta romka ktora ma jasne dva subory "RUUWrapper.exe" a "RUU_Signed.nbh"
    Lebo pri nej si na zaciatku mozem zvolit "Safe SSPL". Pri ostatnych tato moznost nieje a asi prave tato skutocnost je dovodom.
    Neviete nahodou co s tym ?
    teraz mam sice najnovsiu CRC s ktorou sa oboznamujem ale nemozem experimentovat s inymi kedze "Safe SSPL" je len na maloktorych

Nováček
    Registrace
    May 2009

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jakto funguje s bootloaderem. Zjistil jsem, že u mě je to SPL 2.10 Olipro. Znamená to, že zařízení je odemčené pro nahrání neoficiální rom (uvažuji o K's WM6.0 Final ROM)? A pokud ano, zůstane odemčené i po přehrání romky pro případ, že bych ji časem chtěl vyměnit za jinou rom? Potřebuji to vědět proto, že Hermes, kterého jsem teď koupil (moje první MDA) má rozbitý USB konektor (nabíjí, ale nelze s ním synchronizovat s PC) a tak asi jediná možnost, jak nahrát novou romku, je pomocí SD karty (jestli jsem to tady na foru správně pochopil) a bez synchronizace s počítačem asi nebudu schopný znovu bootlaoader odemknout. Nezlobte se, že tu otravuji s takovými "triviálnostmi", forum jsem se pokusil přečíst celé, ale pořád tomu nějak nerozumím...

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Zdar, je tu nejaky macher co by poradil?
    Mam SPV M3100 (Hermes, TyTn)
    Windows ide flashnut v pohode, ale radio nejde.
    Radio ROM tam ziadna nie je, neda sa nahrat
    a ani sa neda pouzit Cid unlocker - vzdy sa prerusi
    spojenie PC s MDA.
    Je nejaky sposob ako tam to radio dostat?
    Bez neho nejde telefonovat.

Strana 27 z 27 PrvníPrvní ... 17252627

Podobná témata

1. HTC Touch Cruise (Polaris) - nové ROM, flashování atp.
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 207
    Poslední příspěvek: 13-02-2012, 19:29
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  3. Reakcí: 121
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 09:29
  4. HTC Hermes (TyTN) - problémy při flashování
    Od peter.nr_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 25-05-2010, 04:23
  5. HTC TyTN (Hermes) Synchronizace