Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio P550 a bluetooth modem

devlon (0)|24.11.2006 08:11
Mám PDA Mio P550 a Nokii 3230 a chtěl bych poradit s nastavením GPRS připojení přes bluetooth a dále jestli existují do PDA ovladače Nokia 3230 bluetooth modemu protože skrz PC mi vše funguje.
stebra (3)|25.11.2006 21:50
Podívej se sem :
https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57
devlon (0)|27.11.2006 02:51
To už jsem zkoušel a bez výsledku.Já si myslím že to je v ovladačích toho bluetooth modemu protože v PC jsem si musel taky sehnat nokiacký modem než co je standardní jako i v PDA.
stebra (3)|27.11.2006 19:33
Připojení MIO P550 + Nokia6021 + paušál u O2 + nastavení dle uvedeného návodu fungovalo. Žádný ovladač se nemusel instalovat. Jen jsem pro číslo vytáčení zvolit *99***1# místo *99#, pak bylo všechno v pořádku.
devlon (0)|28.11.2006 00:11
tak už je to v pohodě.stačilo jen vyzkoušet všechny možné kombinace com připojení ale jinak moc díky za pomoc.
PetoSK_ce4you (1)|30.11.2006 17:14
devlon, prosim Ta, napis podrobnejsie, ako sa ti podarilo problem vyriesit?

mam Mio P550 a Nokia 6021, ani po 48 hodinach a GB prezretych webov som nie schopny rozchodit to...

vzdy ten isty vysledok - z neznamych duvodu se nelze pripojit...

mam pocit, ze PDA nepride ani k tomu, aby sa cez bluetooth spojila s telefonom, pritom pri nastavovani modemu sa paruju bez problemu... preto myslim, ze chyba by mohla byt v tych com-portoch, ale ako?

activesync mi tiez nefungoval uplne 100% cez kabel - synchronizacia sa vzdy zakusla hned na zaciatku a skoncilo to s cervenym vykricnikom na ikonke ActiveSync, potom som to skusil cez BT, chytilo sa to na prvy raz, synchronizacia prebehla a teraz uz to komunikuje aj po kabli... tak som z toho uz naozaj debil

NEW: v stave uplneho zufalstva som sa uchylil ku krajnemu rieseniu - pomohol HR. Teraz sice nemam lokalizaciu, ale dialup sa chytil na prvy pokus!...skusim doinstalovat ten Interwrite a uvidim, co to urobi...