Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 se "kousne" při zamčené klávesnici !!!

Freddy8000 (5)|23.11.2006 20:53
Zdravím všechny !
Mám problém s mým MioA701(FW R65). Když mám nastavené zamykání kláves po vypnutí do sleepu, tak pokud zmáčknu pravou stranu kláves (šipka vpravo, vypínání a gps) dohromady s volume dolů a klávesy chvíli podržím, tak je hotovo. Stává se mi to když ho mám na pásku v pouzdře.
Nevím jestli je to vada mého kusu, nebo se to stává i ostatním.
Dík za odpověď.
SilverHand (56)|24.11.2006 07:26
Clovece copak kdyz ho mas na pasku v pouzdre tak se ti zmacknou vsechyn tyhle klavesy? Me se to nepodarilo ani nasvinclovat abych zkusil jestli mi to zlobi nebo jestli to je jen u tebe.

No kazdopadne, zkousel jsem to a nepodarilo se mi to. Mam taky ofiko R65
Freddy8000 (5)|24.11.2006 08:38
No povede se mi to ve chvíli když jedu v autě a pás se mi dostane přes pouzdro. Ještě jedna info. Mám tam nainstalovanou plnou lokalizaci od Sunnysoftu a nechce se mi dělat HW reset abych to zkusil v originál nastavení od výrobce. Dík za zprávu.
SilverHand (56)|24.11.2006 08:46
Hmm, čéče tak furt nic.....nekouše se a nekouše.......asi to bude něco u tebe!
Freddy8000 (5)|24.11.2006 08:58
Když nechám Mio "usnout" a pak zmáčknu celou pravou stranu kláves(mio se rozsvítí a nabízí mi tlačítko na odemknutí) včetně joisticku a k tomu podržím volume dolů, tak se mi to vždy povede. Nemám tam jiný soft než originál od mio a sunnysoft 9 lokalizaci. Zkusím sehnat ještě někoho tady kdo by ho měl a vyzkoušel to. Dík za snahu.
M66 (116)|24.11.2006 09:32
Zmáčknout kombinaci kláves jsem raději nezkoušel. Ale běžně mám Mio v pouzdře když jedu v autě a často ho mám i odemknuté, když mám třeba puštěnou navigaci a jedu jen podle hlasových příkazů (docela mě to překvapilo, ale i v této poloze to funguje, chytá signál a to hlášení je i slyšet), ale nikdy se mi nestalo, že by se stalo něco špatného.
Freddy8000 (5)|24.11.2006 09:39
Stane se to jenom při zamknuté klávesnici.
Freddy8000 (5)|24.11.2006 16:07
Vyřešeno !!!!

Zkusil jsem HW reset a vše bylo ok. Potom jsem nainstaloval malou lokalizaci a problém byl opět zde.

Problém se vyskytoval díky staré verzi Sunnysoft lokalizace 9.0 PRO.
Stáhl jsem aktuální verzi IWPRO_CZ_Mio_90_10032 a vše je OK.

Díky za spolupráci SilverHande
Zdenek Malinsky (9781)|24.11.2006 16:56
Možná bys o tomto problému měl informovat Sunnysoft.
elis (15)|15.1.2007 22:02
Zajimave tema , tak me malo na hromadku : Mio A701 se takto kouse uz od zacatku ( obcas ). Obcas znamena jedenkrat za 1-3 dny a opravdu zalezi jak je zatezovane a jak se snim zachazi. Rikam to proto, ze se kouslo parkrat v prvnich dnech kdyz jsem ho nemel v pouzdru a priznam se ze ho uz dobre dva mesice nenosim v pouzdru vubec. Testoval jsem v te dobe temer vsechny nove ROM a tim to nebylo, priznam se ze netusim zda je prima spojitost s lokalizaci. Momentalne mam R65 ROM + lok. Sunnysoft a chova se to stejne jako driv. Proste temer jiste je, ze kdyz zamknu disp. a dam mio nekam , kde neco macka disp. tak se ne 60% kousne a to jeste dokonce tak , ze kdyz mam prichozi hovor tak ho prijmu zavesim , ale po celou dobu hovoru a ani po nem uz se nerozsviti a nasleduje sw_reset proste to tak beru.
Ahoj Petr
elis (15)|28.2.2007 20:44
Ahoj tak uz mesic nepouzivam lokalizaci a MIo ani jednou nezatuhlo. Sazim na lokalizaci

Petr
piposek (4)|6.4.2007 17:59
Já taky, místo te zminovane 100... jsem instalil 122... a taky se mi to kouslo - nečekaně, ani reset nepomohl, jedině hard reset a samozrejme vsechny data, kontakty a zpravy v pr... :-(
Jo a ještě něco s lokalizací - při doručování potvrzovacích SMS to píše někdy úplně jiné číslo, než na kterou byla sms doručena :-(