Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prohlížení sítě

Chiquita_CZ (28)|23.11.2006 14:41
Zdravim

Nedoporučil by mi někdo nějaký dobrý soft, díky kterému bych mohl přes wifi prohlížet sdílené položky na PC v síti? Zkoušel jsem to přes Total commander, ale nějak mi to nefungovalo...
Díky
Wuffi (1599)|23.11.2006 15:03
V TC staci vyjet do korenoveho adresare, doubletapnout na "\\Plugins", doubletapnout na "LAN". Pak staci bud dat "Quick open" a zadat cestu k pocitaci - "\\nazev_pocitace". Nebo dat "New server", tim se pocitac ulozi do seznamu a staci na nej pouze potapat.
Samozrejme je nutne mit jiz v tomto bode nejake sdilene polozky, jinak neuvidis nic.
Chiquita_CZ (28)|23.11.2006 15:56
Nevím proč, ale v tom TC mi to nejde. Mám na PC vypnutý firewall, nasdílenou složku a zadavám název PC a nebo IP adresu, ale proste to nic nenajde..
fenikso (54)|23.11.2006 22:06
Z2 Pocket Lan

Normálně sdílené složky v síti my taky nešly, řekl bych že to bude pracovní skupinou. Pokud se použije pokročilejší sdílení pomocí uživatelů, tak by to mělo jít i bez toho.
tomas02_ce4you (7)|24.11.2006 09:02
me to pres TC funguje bez problemu, pri prvnim pripojeni je potreba zadat uzivatelske jmeno a heslo. Pripojuju se takhle na sdileny slozky na pocitace jak s win xp, tak s win 2k.