Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 padající aplikace využívající připojení

d.devil (44)|22.11.2006 15:26
ze zacatku to nedelalo.ale ted z niceho nic napr.po otevreni stranky v exploreru se potrebuju mrknout na plochu nebo kamkoliv třeba do poznamek,kontaktu tak mi explorer nezustane na pozadi,stejne tak i icq nebo jakakoliv jina aplikace ktera vyuziva pripojeni.Proste se to odpoji uzavre a musim znovu spoustet.nevite kde muze byt zakopany pes,prosim?
xhladi07 (525)|23.11.2006 09:10
Jenom tip... Tohle me delalo na MDA1 ve chvili, kdy jsem mel malo pameti. Nove zpoustena aplikace si potrebovala uvolnit misto, tak si proste ostatni uzavrela.. Prozkoumej, jest¨li mas dostatek pameti..
d.devil (44)|23.11.2006 09:22
diky za tip,ale tim to není,pameti mam dostatek
dansafe (144)|23.11.2006 21:13
Já si taky myslím, že to je malou pamětí, protože mám MDA I a dělá mě to taky. Proto sem měl rád uIM messsenger kvůli tomu, že zabíral málo paměti a nepadalo to.
Losos_ce4you (1147)|23.11.2006 21:57
no myslim ze to je jednoduchy ,nekde jsi si si nastavil ze zmacknutim krizku aplikaci uzavres nikoliv shodis na pozadi :-D
d.devil (44)|23.11.2006 22:22
pameti to není.mam ji az az a zmacknutim krizku bych to pochopil.ale ja krizek nezmacknu.Situace je takova,bezi mi explorer nebo icq,potrebuju si ulozit poznamku nebo kontakt,zmacknu start vyberu polozku kterou potrebuji,při spousteni vybrane aplikace se mi zaroven uzavre predesla aplikace tedy explorer nebo icq
Mem__ce4you (485)|24.11.2006 16:18
Ve starsich OSech byvalo i omezeni na pocet procesu, nekde dost drasticke (mam dojem, ze i u PPC2002 neco takoveho bylo, a kdyz tam bylo od vyrobce prednastavenych x dalsich aplikaci, tak clovek mohl pustit treba jen 6 vlastnich a pri spusteni dalsi se prvni zavrela). Ve WM5 na Wizardu jsem se s nicim takovym jeste nesetkal, ale pro zajimavost, kolik mas tech aplikaci spustenych soucasne? (Tj. pocet, ktery ti ukaze Start/Nastaveni/System/Pamet)
d.devil (44)|24.11.2006 16:23
No třeba ted je tam spustenych 7aplikaci.
Včera jsem zkusil odinstalovat Handy task nebo jak se to jmenovalo a qtek se vratil do starych koleji.Za cely den bez potizi,tak je to snad vyreseno.Diky