Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: Nějaký soft na pocitani odeslaných sms?+pocitadlo delky hovorů

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

zdravím
    hledám Nějaký soft na pocitani odeslaných sms?+pocitadlo delky hovorů víte někdo o něčem takovém?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

baterry status

...ma tam tenhle plugin....a navic umi pretaktovat i procesor, zobrazit teplotu procesoru a spoustu dalsich vychytavek

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Já používám PhoneAlarm.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Toto téma už se tu párkrát rozebíralo. Tento program také dlouho sháním a zatím bohužel s nevalným úspěchem. Vím pouze o dvou a ani jeden mi nevyhovuje:

PhoneAlarm
    Program na profily pro PPC (něco jako PocketZenPhone), který má i fci počítání provolaných minut a sms. Je možné nastavit špičku/mimošpičku, volné minuty, čísla s jinou tarifikací... S tímto programem jsem měl problémy a osobně se mi nelíbí. (Jako "profilátor" používám PocketZenPhone, který velmi doporučuji )

PhoneDashboard
    Tento program je speciálně pro počítání provolaných minut, bohužel však doteďka nemá počítání SMS, čímž je pro mne k ničemu

To:SpeedyTuning
    Díky za tip na BatteryStatus O tomto programu už jsem slyšel, ale nevěděl jsem, že umí i měřit provolané minuty etc.. Jdu vyzkoušet..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

s temam inutama nevim, nejak se mi zda ze to pocita odchozi i prichozi do jednoho ale sms to pocita OK.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Já našel tento, ale nemám ho odzkoušenej.

Kód:
    http://www.smaato.com/cost.php

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Lobo, to není možný Před pár minutama jsem našel ten samý program Hledal jsem ten plugin do batterystatus na ce4you a u toho jsem našel tohle

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od jimmyjames
    Toto téma už se tu párkrát rozebíralo. Tento program také dlouho sháním a zatím bohužel s nevalným úspěchem. Vím pouze o dvou a ani jeden mi nevyhovuje:

PhoneAlarm
    Program na profily pro PPC (něco jako PocketZenPhone), který má i fci počítání provolaných minut a sms. Je možné nastavit špičku/mimošpičku, volné minuty, čísla s jinou tarifikací... S tímto programem jsem měl problémy a osobně se mi nelíbí. (Jako "profilátor" používám PocketZenPhone, který velmi doporučuji )

PhoneDashboard
    Tento program je speciálně pro počítání provolaných minut, bohužel však doteďka nemá počítání SMS, čímž je pro mne k ničemu

To:SpeedyTuning
    Díky za tip na BatteryStatus O tomto programu už jsem slyšel, ale nevěděl jsem, že umí i měřit provolané minuty etc.. Jdu vyzkoušet..
    ad PhoneAlarm - no mozna by stalo za to napsat jake problemy..treba ja ho pouzivam uz od ranne verze a jsem spokojen...krome toho ze profilovani umi casove, umoznuje indivindi nastaveni cisel quli pocitani cen, umoznuje zapnout bth,hf,gprs (samozrejme take odpojit) ((zalezi samozrejme na skinu), dale umoznuje pocitat sms, i celkovy cas a rovnou ukazuje cenu na fakture...(tedy pokud pouzivate tarif...)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak Phone Dashboard ve verzi 2.0 už údajně počítání SMS má...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

jen se chci zeptat jsou tyhle programy placene?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Docent
    Tak Phone Dashboard ve verzi 2.0 už údajně počítání SMS má...
    Díky za info Hnedka ho jdu vyzkoušet Když konečně přidali fci na počítání sms, tak to vypadá, že to bude nejlepší účtovací program pro WM

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dashboard 2.0 pri posilani hromadnejch SMS pocita zpravu jako kdyby byla 1. Nebere v potaz vic prijemcu =/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Sláňa
    jen se chci zeptat jsou tyhle programy placene?
    Slova modrýma písmenkama jsou odkazy, tj. když se na ně klikne, dostaneš se na stránky, kde je vesměs k těm programům bližší povídání, včetně toho, jak lze program koupit, kolik stojí apod. ...
    Je to sice obvykle anglicky, ale zvládnu to pochopit i já, který měl za svých studií pouze ruštinu .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od DiM
    Dashboard 2.0 pri posilani hromadnejch SMS pocita zpravu jako kdyby byla 1. Nebere v potaz vic prijemcu =/
    To však nebere snad žádný program pro počítání počtu odeslaných sms... Naštěstí toto jsem nikdy nedělal, takže mi to nevadí

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

asi proto si docent.Kdybych to vedel tak se neptam

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Měření délky hovorů
    Od petrlismen v sekci Touch2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-12-2009, 18:28