Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nějaký soft na pocitani odeslaných sms?+pocitadlo delky hovorů

Vavroch_ce4you (21)|22.11.2006 11:56
zdravím
hledám Nějaký soft na pocitani odeslaných sms?+pocitadlo delky hovorů víte někdo o něčem takovém?
SpeedyTuning (240)|22.11.2006 12:12
baterry status


...ma tam tenhle plugin....a navic umi pretaktovat i procesor, zobrazit teplotu procesoru a spoustu dalsich vychytavek
masch (45)|22.11.2006 13:49
Já používám PhoneAlarm.
jimmyjames_ce4you (199)|22.11.2006 14:09
Toto téma už se tu párkrát rozebíralo. Tento program také dlouho sháním a zatím bohužel s nevalným úspěchem. Vím pouze o dvou a ani jeden mi nevyhovuje:

PhoneAlarm
Program na profily pro PPC (něco jako PocketZenPhone), který má i fci počítání provolaných minut a sms. Je možné nastavit špičku/mimošpičku, volné minuty, čísla s jinou tarifikací... S tímto programem jsem měl problémy a osobně se mi nelíbí. (Jako "profilátor" používám PocketZenPhone, který velmi doporučuji:) )

PhoneDashboard
Tento program je speciálně pro počítání provolaných minut, bohužel však doteďka nemá počítání SMS, čímž je pro mne k ničemu :mad:

To:SpeedyTuning
Díky za tip na BatteryStatus :) O tomto programu už jsem slyšel, ale nevěděl jsem, že umí i měřit provolané minuty etc.. Jdu vyzkoušet.. :)
SpeedyTuning (240)|22.11.2006 15:17
s temam inutama nevim, nejak se mi zda ze to pocita odchozi i prichozi do jednoho ale sms to pocita OK.
Lobo_ce4you (514)|22.11.2006 15:18
Já našel tento, ale nemám ho odzkoušenej.

[CODE]http://www.smaato.com/cost.php[/CODE]
jimmyjames_ce4you (199)|22.11.2006 15:22
Lobo, to není možný :D Před pár minutama jsem našel ten samý program :D Hledal jsem ten plugin do batterystatus na ce4you a u toho jsem našel tohle :)
Mad_Matt (29)|23.11.2006 22:58
[QUOTE="jimmyjames"]Toto téma už se tu párkrát rozebíralo. Tento program také dlouho sháním a zatím bohužel s nevalným úspěchem. Vím pouze o dvou a ani jeden mi nevyhovuje:

PhoneAlarm
Program na profily pro PPC (něco jako PocketZenPhone), který má i fci počítání provolaných minut a sms. Je možné nastavit špičku/mimošpičku, volné minuty, čísla s jinou tarifikací... S tímto programem jsem měl problémy a osobně se mi nelíbí. (Jako "profilátor" používám PocketZenPhone, který velmi doporučuji:) )

PhoneDashboard
Tento program je speciálně pro počítání provolaných minut, bohužel však doteďka nemá počítání SMS, čímž je pro mne k ničemu :mad:

To:SpeedyTuning
Díky za tip na BatteryStatus :) O tomto programu už jsem slyšel, ale nevěděl jsem, že umí i měřit provolané minuty etc.. Jdu vyzkoušet.. :)[/QUOTE]

ad PhoneAlarm - no mozna by stalo za to napsat jake problemy..treba ja ho pouzivam uz od ranne verze a jsem spokojen...krome toho ze profilovani umi casove, umoznuje indivindi nastaveni cisel quli pocitani cen, umoznuje zapnout bth,hf,gprs (samozrejme take odpojit:D) ((zalezi samozrejme na skinu), dale umoznuje pocitat sms, i celkovy cas a rovnou ukazuje cenu na fakture...(tedy pokud pouzivate tarif...)
Docent (1234)|12.4.2007 13:17
Tak Phone Dashboard ve verzi 2.0 už údajně počítání SMS má...
Sláňa (21)|12.4.2007 15:40
jen se chci zeptat jsou tyhle programy placene?
jimmyjames_ce4you (199)|12.4.2007 16:14
[QUOTE="Docent"]Tak Phone Dashboard ve verzi 2.0 už údajně počítání SMS má...[/QUOTE]
Díky za info:) Hnedka ho jdu vyzkoušet:) Když konečně přidali fci na počítání sms, tak to vypadá, že to bude nejlepší účtovací program pro WM :)
DiM_ce4you (21)|12.4.2007 19:59
Dashboard 2.0 pri posilani hromadnejch SMS pocita zpravu jako kdyby byla 1. Nebere v potaz vic prijemcu =/
Docent (1234)|12.4.2007 20:41
[QUOTE="Sláňa"]jen se chci zeptat jsou tyhle programy placene?[/QUOTE]
Slova modrýma písmenkama jsou odkazy, tj. když se na ně klikne, dostaneš se na stránky, kde je vesměs k těm programům bližší povídání, včetně toho, jak lze program koupit, kolik stojí apod. ...
Je to sice obvykle anglicky, ale zvládnu to pochopit i já, který měl za svých studií pouze ruštinu ;) .
jimmyjames_ce4you (199)|12.4.2007 20:51
[QUOTE="DiM"]Dashboard 2.0 pri posilani hromadnejch SMS pocita zpravu jako kdyby byla 1. Nebere v potaz vic prijemcu =/[/QUOTE]
To však nebere snad žádný program pro počítání počtu odeslaných sms... Naštěstí toto jsem nikdy nedělal, takže mi to nevadí ;)
Sláňa (21)|12.4.2007 20:51
asi proto si docent.Kdybych to vedel tak se neptam
Lobo_ce4you (514)|30.4.2007 14:47
Tak jsem po delší době zkusil program SmaatoCost (s PhoneDashboard se mi seká pda) a jsem hodně mile potěšen. Když jsem ho zkoušel poprvé, tak mi vadila jeho pomalost a celkově se mi moc nelíbil. Teď jsem ho zkusil nainstalovat znovu a už nic víc na počítání hovorů nepotřebuji. Jsou tam nestandartní možnosti, např. převod minut z období do období (možno nechat počítat automaticky nebo si to můžete na každé období ručně upravit). Zatím žádný program nemá tak podrobný nastavení. Dá se říct, že SmaatoCost počítá na vteřinku přesně a má super výstupy. A nejlepší na tom je, že registrace je zdarma.
jimmyjames_ce4you (199)|30.4.2007 18:57
To je sice pěkné, ale je neskutečně pomalý. Funkce má opravdu perfektní, ale ta pomalost a těžkopádnost programu je u mě dokonale pohřbila :((
Navíc není ani placený, ani freeware, ale ad-ware... takže otravující reklamní banery, které navíc ještě více zpomalují aplikaci :(
Lobo_ce4you (514)|30.4.2007 19:08
Rychlost se právě od poslední verze, kterou jsem měl předtím nainstalovanou, o dost zlepšila. Taky nevím nic o žádné reklamě, jen tam je info, že můžeš o programu informovat kamoše, pomocí sms nebo emailu. Ale samo to nevyskakuje, je to jedna z ikon v menu a když nechceš, tak na to prostě neklikáš. Takže u mě zatím super dojmy, uvidíme časem.
jimmyjames_ce4you (199)|30.4.2007 19:13
Aha. Tak pokud se rychlost zlepsila oproti stare verzi, tak by to bylo super:) O reklamne jsem se docetl na webu programu.
Co se tyce fci, tk je to opravdu nejpropracovanejsi program tohoto typu, ktery sem kdy videl. Jenze ta rychlost me tenkrat dost odradila...
Lobo_ce4you (514)|30.4.2007 19:22
No ať mě zas neukamenuješ - program se spouští asi 12 vteřin, ale pak už je svižnej. Mě to vyhovuje, protože nabízí fakt super funkce a PhoneDashboard mě zasekává pda.
jimmyjames_ce4you (199)|30.4.2007 19:33
12 vteřin?!! No tak to je dost maras... Jak dlouho trvá, než se zobrazí ten dialog o ceně hovoru po skončení hovoru?
Lobo_ce4you (514)|1.5.2007 13:50
Asi 7 vteřin od ukončení hovoru.

Jediný menší problém vidím v tom, že mi program někdy ukáže jinak celkové provolané minuty a musím udělat Recalculate, aby ukazoval minuty v pořádku (např. při ukončení programu ukazuje 104 provolaných minut a 44 zbývajících volných, ale při znovu spuštění ukazuje 98 provolaných a 50 volných). Po přepočítání je to v pořádku. A neudělá to pokaždý. Zatím jsem nepřišel na to, co to způsobuje. Ale to je drobná moucha.
jimmyjames_ce4you (199)|1.5.2007 14:02
Takže 7s po ukončení hovoru je MDAčko zamrzlý a prakticky se s ním nedá pracovat...? Tuto zkušenost jsem měl totiž s minulou verzí...
Sláňa (21)|1.5.2007 15:19
Cau chlapi.Mohl bych se vas zeptat jak vam ten program Smatoocost slape,kdyz si nastavite i data?Mne to pripojeni k netu vubec nepocitalo jen bylo zobrazeno,ze jsem se pripojil.Pred mesicem jsem ten program smazal,zamrzalo mi to
Lobo_ce4you (514)|1.5.2007 16:57
2jimmyjames: po ukončení hovoru mi pda normálně pracuje. Můžu přepínat kam chci a po těch 7 vteřinách vyskočí okno SmaatoCost s informacemi, který si navolíš a můžeš si zvolit i čas po kterém okno samo zmizí, když ho neodklikneš.

2Sláňa: já do pda data stahuju jen přes ActiveSync, takže ti neporadím :(
fury_only_ce4you (259)|4.5.2007 09:01
Po něčem podobném jsem se chtěl poohlédnout, ale jak tak koukám, asi to nebude tak jednoduché, jak jsem si myslel...:oops:
Nebo už někdo našel počítadlo hovorů(odchozí/příchozí) a SMS?Jiné FCE neočekávám, snad jen malinko svižnost...
BTW: 7-12s odezva je tristní...:no:
jimmyjames_ce4you (199)|4.5.2007 15:43
Já používám počítadlo, které je součástí programu PhoneAlarm. Umí počítat provolané minuty, odeslané sms a účtování. Je možné nastavit volné minuty a vyjímky na určitá čísla. Bohužel nelze nastavit, aby se čísla ve vyjímkách (např.čísla do sítě operátora, na které je většinou levnější volání) byla provázaná s volnými minutami. Takže telefonáty na běžná čísla se prvně odčítají z volných minut, ale čísla ve vyjímkách už ne.

Odezva programu je naprosto v pořádku.
fury_only_ce4you (259)|5.5.2007 10:17
PhoneAlarm je pro mne jako celek zbytečný, spíše mi šlo o soft čistě jen na přehled délky volání a SMS...
jimmyjames_ce4you (199)|5.5.2007 12:13
Já jsem dříve používal PocketZenPhone jakožto profilátor, takže jsem uvažoval stejně. Nicméně programů pro počítání provolaných minut a sms je zoufale málo a ještě zoufalejší kvality, tkže nemáš na výběr. Pokud zrovna nejsi programátor, tak se hodl budeš muset spokojit s nabídkou, která tu je :(
t.prochazka (125)|8.5.2007 21:48
Tak jsem zkusil nejprve Phone Dashboard 2.0.1 a to je katastrofa, pominuli složité nastavení, že se v podstatě nedá vypnout odlišování hovoru pracovní den / víkend, tak zcela nepožitelné jej činí to, že mi do odchozích hovoru počítá ActiveSync spojení přes Bluetooth a za žádnou cenu se mi to nepodařilo vypnout.

Asi zkusím ten PhoneAlarm. Mimochodem umí ten PhoneAlarm například odlišit zvuk příchozí SMS zprávy podle odesilatele? Chci odlišit zprávu z Internetu, od lidí v kartotéce a ostatní.
burticek (211)|15.5.2007 16:43
Ja taky koukal, jak blazen, proc mi ten Phone Dashboard pocita ActiveSync, ale pak jsem vypnul v nastaveni - Plan - Advanced - Count data calls in minutes a uz to AS nepocita.
Co me ale stve je, ze po vypnuti displeje mi to ukazuje jen Monthly Minutes a u Minutes Today je 0. Kdyz vlezu do nastaveni a neco tam zmenim, tak je to ok az do vypnuti displeje.
myom (7)|17.1.2009 16:17
od posledního příspěvku už uběhlo pár dnů a tak se chci zeptat, jestli jste neobjevili nějaký nový softík?
HADES (209)|25.2.2009 12:47
LCMinutes vypadá velmi zajímavě
MaxxMaxx (85)|25.2.2009 13:08
resco contacts vie pocitat hovory aj sms a je to zatial naj program na kontakty.
Pred vcerom bol este ako beta 0,98 ale teraz uz len ako ver 1 platena
onlyreal (7)|30.6.2009 13:52
ja som nasiel velmi sikovnu jednoduchu freeware aplikaciu od Radoslava Bielika, Call Timers 1.0 http://blog.bielik.org/?page_id=64
Mera dlzku prijatych, odchadzajucich a data calls. Na rozdiel od resca, kde ked zmazete hovor, tak sa zmaze aj prevolany cas tohoto hovoru, toto mi zatial funguje super na touch hd, takze odporucam
Ma ale problemy s upravenymi ROM.
Petr L. (29)|31.3.2010 19:21
Neobjevila se nějaká nová aplikace na počítání provolaných minut a odeslaných sms?