Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 130

Téma: ROM na CID-locked HTC Wizard (MDA Vario,Qtek 9100...) by Johnnnnnnnnnny

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

základní info:

ROM je pro HTC wizard
    Verze os: 2.26.10.2 - Anglicky !!
    GSM: 2.25.11 (Stabilnější, než novější 2.47.11)
    Splash screen (Windows Vista travička)
    ExtROM: viz níže

více a download zde
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Možná by bylo dobré i napsat, o které HTC jde ;-)

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Tak co, uz ji nekdo zkousel?

Abych nebyl uplne prvni ...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

No asi prvni jsem byl ja ale to je jedno po mnoha nezdarech se to johnnnnymu povedlo to jsem si oddechnul ze mu muzu napsat ze rom jede na vsech mobilech jinak je skvela muzu jen doporucit

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Potvrzuji, funguje.
    Zatim jsem nemel cas se ji poradne podivat na zoubek...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

johnnnny nepis tam ,ze je 2.25 stabilnejsi nez 2.47 to neni pravda. Dost mozna na tvem wizardu funguje lip 2.25 ale u drtive vetsiny lip funguje 2.47

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

2.25.11 je oficiální a stabilní.
    2.47.11 je vymontovaná (asi jako aku 3.2)
    Přirovnání - Aku 3.2 je sice rychlejší, ale nefungují na ní nějaké programy.

Radio 2.25.11 možná déle hledá signál, ale naběhne pokaždé. U 2.47.11 se mi stává tak jednou za tři dny, že signál vypadne a už nenaběhne, dokud neprovedu SR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

no tak me u 2.25 tak dvakrat za 3 dny spadl signal uplne a musel sem zapnout vypnout flightmod ,abych se mohl zpet dostat na sit. V praze jsem mel problemy se silou signalu. Nejhorsi bylo asi ,ze kdyz sem si s nekym psal sms tak mi treba vypad signal a sms co mi kamos poslal mi uz nikdy neprisla a musel sem se ho trapne ptat jestli mi nahodou neco neposilal,ze mi vypad signal.. a to se stavalo dost casto a dost me to stvalo protoze sem nikdy nevedel jeslti mi nekdo neco psal nebo ne kdyz sme prisal k wizardovi a hledal signal... Hodne sem to resil,ale nikdo nevedel co s tim.. az s prichodem 2.47 se vsechno rapidne zlepsilo. Od te doby co 2.47 pouzivam mi ani jednou nevypad signal a tim padem se nestalo,ze by mi nejaka sms nedorazila a uz nemam problemy s malou silou signalu. Obrovksy rozdil uz nidky si tma nedam jinou verzi radio rom,pokud samozrejme nevyjde nejaka lepsi i kdyz uz nevim co vic bych mohl chtit po radio verzi... s AKU 3.2 se to neda moc srovnavat,protoze u AKU 3.2 ty problemy jsou obecne,ale ty jsi jediny clovek co mu radio rom 2.47 funguje blbe.. aspon co ja znam

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mě ta verze 2.47.11 (Qtek) taky nějak blbla. Neprojevilo se to na telefonování ale na připojení k internetu (musel jsem vypnout a zapnout tel.část). Jednalo se o radio flashnuté na starou verzi ROM od "molskiho". V nové ROM již žádný problém nepozoruji.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od medwyn
    Tak co, uz ji nekdo zkousel?

Abych nebyl uplne prvni ...
    Ja na ni uz taky presel, zatim je vsechno super ...

Diky Johnny

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak telefon teda beha pekne, akorat mi tam trocha chybi cestina neda se stahnout? budu tyden testovat a pak se ozvu....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Cau Johnnnnnnnnnny!

No, stavalo se mi presne to, co poisuji diskutujici.. Radio mrtve... Ale jak sem psal, mam trochu podezreni na PhoneAlarm, tak zkusm HR a jinej soft a uvidime..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Já mám zase přesně opačný problém. S verzí 2.25.11, kterou jsem měl v upravené Orange ROM, jsem neměl žádné potíže. Naopak verzi 2.47.11 už nikdy nechci! Strašně dlouho trvá, než se mi vůbec zobrazí, že někdo volá!

Už jsme to rozebírali v jiném threadu, tkž jen zkopíruju, co jsem tam psal:
    "Mám problém s GSM modulem u Johnnnnnnnnnnyho ROM 1.2...velmi dlouho trvá, než se zobrazí příchozí hovor.
    Když z jednoho telefonu volám na Varia, telefon začne vyzvánět, ale na Variu se mi zobrazí příchozí hovor až někdy po druhém vyzváněcím tónu v telefonu! Ještě předtím mi ukazatel signálu ukáže vykřičník (tzn. není přihlášen k síti), pak naběhne signál zpátky a teprve teď začně Vario zvonit."

A odkaz na thread:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_top...17&dd=0&fi=270

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

mam to uplne stejne jako jimmyjames, 2.47 je vazne horsi jak 2.25 (zejmena kdyz mne nekdo vola, tak se hovor zobrazi az po dlouhe dobe)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Řekl bych, že to rádiem 2.47.11 nebude. Mě se hovor zobrazuje okamžitě.

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-09-2008, 12:19
  2. Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 29-06-2008, 12:14
  3. Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 22-09-2006, 17:09