Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POZOR !!! Negativní zkušenost s internetovým www.i-obchod.cz !!!!

vpx (529)|21.11.2006 17:10
Ahoj,
nedá mi to, abych se s Vámi nepodělil a varoval Vás před internetovým obchodem i-obchod.cz, který provozuje společnost AlfaSoft.

7.11. jsem si objednal a zaplatil převodem bluetooth handsfree sadu. O necelý týden později (v pátek 11.10.) mi z ochodu poslali e-mail, že dodavatel navýšil uz zboží cenu o 70 % !!!!!!!! a jestli prý si to doplatím nebo chci převést peníze zpět na účet. Napsal jsem, že chci tedy převést peníze zpět na účet, a že mi připadá nefér jednání, když dodavatel navýší u něčeho cenu o 70%. Peníze zpět mi pořád nepřišly, tak jsem poslal e-mail, kde jsem požadoval vrácení peněz. Na stránkách obchodu je i telefonní číslo, na kterém jsem bohužel ještě nikdy nikoho nezastihl.

Doteď nemám peníze zpět a nějaký obchodník si s nimi už 14 dní vesele obchoduje. Oba máme eBanku, kdyby mi tedy peníze poslal, věděl bych to hned. Jestli peníze nepošle, zvažuji oslovit ČOI

VP




Přesunuto do sekce Kde nakupovat?
man_ce4you (82)|21.11.2006 22:25
Podobná zkušenost, já nemám peníze 7měsíců a telefon nikdo nebere. Dal jsem to svému právníkovi.
ipf (2136)|22.11.2006 06:40
Předpokládám, že jste zaplatili do 5.000 Kč, čili rada hloupá, budete mne kamenovat, ale doobjednejte něco, doplaťte do částky přes 5000 Kč a vyražte na policii. Můžete se spojit dohromady (případně zkusit najít dalšího poškozeného), jeden z vás odkoupí od zbylých všechny pohledávky a jakmile bude mít v ruce pohledávku za víc ja 5k, hurá na policii. Půjde o trestný čin, policie bude konat a mám obavu, že prodejce velice rychle vrátí peníze zpět.