Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 76

Téma: T-mobile Webnwalk, kdo mluvi pravdu ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Vazeny pane,

zasilame Vam odpoved na e-mailovou zpravu ze dne 10. prosince 2006.

Od 13. prosince 2006 je MiniOpera 3 pres APN Internet s web´n´walk zvyhodnenimi Surf+ a Surf&mail+ zdarma. Placeny ale zustavaji vsechny downloady, kdy dojde k presmerovani na vestaveny prohlizec. A zatim i provoz pri nastavenem APN WAP.

S pozdravem a pranim prijemneho dne
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Surf+ přes OperaMini v.3 mně TM zpoplatnil, naštěstí pouze do 08/12/06 (odinstaloval jsem v.3 ihned po přečtení příspěvku kolegy xtonda ze dne 08/12/06) a přišel jsem "jen" o 115,50 Kč+DPH. Po návratu k v.2 už neúčtovali nic. Od 13/12/06, údajně, je i v.3 bez poplatků, ale raděj počkám na zkušenosti odvážnějších. Situace je nepřehledná, napište vaše poznatky. Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Definitivní odpověď:
    Ač se s tím T-Mobile nějak moc nechlubí, dnes jsem při brouzdáníjm po jeho stránkách v sekci Péče a podpora -> Soubory ke stažení objevil dobře vyhotovený návod na instalaci opery mini 3.0 do PDA.
    Takže kdo to chcete mít černé na bílém, podívejte se na toto PDFko s návodem jak do Pocket PC s Midlet Managerem nainstalovat Operu 3.0. Je tam jasně napsáno, cituji: "U datových zvýhodnění surf+ a surf&mail+ lze využít prohlížení internetu zdarma.". V tom návodu je konečně i dost jasně stanoveno že za stahování se už platí.
    Mě na Variu to funguje bez problémů, v opeře mini 3.0 již jde konečně Menu vyvolávat pomocí softkeys - super urychlení práce. Jen škoda že do textu stále nejdou vkládat české znaky z Hardwarové klávesnice Varia (pomocí klávesy Sym) a že nejde z a do polí vkládat a kopírovat text. Nebo někdo víte jak na to?

EDIT: Udělal jsem jednoduchý CAB co vám v nabídce start vytvoří zástupce přímo na midlet Opery Mini. Více v tomto vlákně.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak ten cab mi nefunguje, ale asi to souvisi s tim, ze me drobet opera mini zlobila uz predtim. nevedel by nekdo poradit? kdyz kliknu na prvni zalozku ve spustenem midletu opery, tak se tam objevi standardni dotaz zda chci spustit midlet. Kdyz kliknu yes, tak mi to skoci zpet do midlet manageru, ale pritom v pozadi se uz pozadovana stranka nacita. Kdyz znovu kliknu na ikonku mini opery, tak uz mi to rovnou skoci na nacitanou ci nactenou pozadovanou stranku... Mozna ze to zlobi proto, ze jsem s midlet managerem delal ty cachry aby se to porad neptalo zda chci spustit pozadovanou stranku (uprava polozky zabezpeceni...), uz nevim co jsem s tim
    tehdy delal... da se nejak midlet manager reinstalovat?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dnes jsem zkoušel stahovat různé stránky střídavě přes web'n'walk a operu mini 3.Jak jsem zjistil tak nová opera stahuje o dost větší objem dat na stránku než web'n'walk!Někdy je ten rozdíl až dvojnásobný.Z toho asi pramení ta větší rychlost opery.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Raider: nojo, taky jsem si toho všimnul, ale když je to všechno zadarmo, je mi to docela jedno...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No jen aby bylo!

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak sem si chtěl dát web(n)walk taky a teď potom co tady čtu.....no nevim nevim.... Dal bych si tu levnější verzi za 117,81 s DPH protože mejly mám na centru a tak jestli to dobře chápu můžu je odesílat přímo ze svojí mejlový schránky a ani mail+ nepotřebuju.

Ale jak řikám, takhle diskuze mě docela odradila...... a třeba sem se i zamejšlel nad tim ICQ....... kdybych totiž šel přes operu (a tudíž zdarma) na www.icq.com a spustil si tam ICQgo, což se spouští v novym okne webovýho prohlížeče, tak může bejt člověk i na ICQ přes operu a nic by se nemělo teoreticky stát

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vzhledem k tomu jak opera mini funguje bych se hodně divil, kdyby v ní ICQgo fungovalo.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

V Opeře Mini nefunguje a nebude fungovat klientský javascript. Ani flash aplikace. Ani AJAX (což je taky javascript). Takže icq2go fungovat nebude, stejně tak ani jiné chatovací online či live aplikace. Teoretická možnost tu je, ale ovládání toho programu by bylo nepohodlné.
    ICQ komunikace se se smysluplným klientem jistě vejde do oněch 10MB v rámci surf+mail. Jinak rozdíl mezi tím stáhnout si maily přímo do mobilu a nebo je číst z opery mini je dost velký...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Mno, jen takovy detail

V ramci zvyhodneni Surf + Mail je stahovani e-mailu v pohode "zdarma" to se netyka priloh u e-mailu .. Mno to mi rikali na infolince

Jinak ICQ2Go samozrejme nejede a pouzitelnost by byla stejne miziva ..

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Hummerman:
    A to si se dozvedel kde?
    A jak se to vlastne pozna, ze je to priloha?
    Zdarma je veskera komunikace pres POP3, SMTP a IMAP protokol.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No já bych řekl, že dneska spousta BFU považuje za synonymum e-mailu nějaké webmailové rozhraní a klasického mailového klienta nepoužívá nebo ani nezná. No a u webmailu se čte e-mail jako webová stránka v opeře mini, tj. zdarma, zatímco přílohy se stahují jako download mimo operu mini, tj. za prachy a z tohoto tato informace vznikla, špatnou informovaností jak klientů, tak operátorů.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tim me chcete oznacit za lamu ?

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tím chci říct že se takových lam vyskytuje asi spousta a proto na infolince říkají to co jste psal aniž by rozlišovali použití mailového klienta a přístup přes webové rozhraní.

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 160
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 17:00
  2. Společnost Microsoft již brzo uvede Office Mobile 6.1 pro Windows Mobile 6
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2007, 22:29
  3. Norton Mobile Security - nový antivirus pro Windows Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6