Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 76

Téma: T-mobile Webnwalk, kdo mluvi pravdu ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo, já jsem se celkem bez problémů vrátil, ale už si nepamatuji, jestli jsem to musel smazat nebo jestli to šlo jen přeinstalovat, každopádně jsem přišel o nastavení a záložky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

a neslo by sem hodit tu dvojku miniopera (jar)?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Takže je to Opera Mini 2 Advanced (tj. pro MIDP 2.0) International English

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

nepomaha nic, zkousel jsem anglickou dvojku, pak i ceskou, odinstalace, znovu restore backupu s predchozim hard resetem a nemuzu to porad rozchodit. a za vsechno muze nepruznej t-mobile, kterej neni schopnej pridat jednu ip adresu do seznamu neuctovanejch ip. jeste ozkousim pujde-li vubec ta trojka znovu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

ted si uvedomuju, ze kdyz jsem naposled instaloval verzi dva, tak jsem musel jit pres stranky mini.opera.com a tam mi to detekovalo me vario jako ipaq hx 4700,uvedomil jsem si to kdyz jsem instaloval verzi 3, opet me to detekovalo jako hx4700. problem je ten, ze uz ty stranky nenabizi verzi 2 ale jen verzi 3. nemel by nekdo verzi 2 pro hx 4700 ve forme souboru jar?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

asi nikdo nema (jar s minioperou pro hx4700)? stejne nechapu proc kdyz obnovim zalohu systemu tak se miniopera 2 nerozjede? dela snad verze 3 nejake nesmazatelne zmeny v systemu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Tohle je posledni prispevek ve vlakne o WnW na mobilmanii. Muzete mi to nekdo prelozit?:

Vsechny 3 OPERA MINI,ktere pouzivam jiz maji stejne IP:
    195.189.142...
    OPERA MINI 3.0,RUSSIAN MOD 1.25,WEB'N'WALK od T.M.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Podle mne vzal OM 3.0 nějaký šikovný rus a předělal ji na starou IP, kam se připojovaly i předchozí verze Opery Mini, ne?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Taky jsem na to narazil a proto jsem si to znovu ověřoval, to co jsem napsal o IP adresách kam se Opera Mini připojuje stále platí. Cpát do trojky IP z dvojky mi nepřijde jako dobrý nápad, trojka má nové funkčnosti a nikdo neví zda nejsou podmíněny novými funkčnostmi na straně aplikační proxy u Opery, takže při použití staré proxy se to mlže chovat nedefinovaně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

No tak jinak. V pondeli mi prestala fungovat opera mini 2, aktualizoval jsem na 3 a v patek jsem jen tak nahodou zjistil z mobilmanie, ze si to t-mobile zpoplatnuje. Na foru se psalo, ze jediny rozdil je, ze se stara opera a WnW pripojuji pres jine IP (80.xxx....) nez opera 3 (195.xxx....) a neni v silach T-mobilu prepsat do tabulky bezpaltnych IP adres tu novou. Byl problem i na serveru IDOS, kde nefungovala ta nova Opera. Behem nekolika hodin tuto vec na IDOSU opravili. Takze, kdyz se ted zjistilo, ze se opera 3 i 2 i WnW pripoojuji pres stejnou IP, znamena to, ze je to jiz bezplatne zase s pouzitm tarifu surf+? Nebo je tam jeste nejaka jina zmena. Mit ve Variu Operu 2 tak to neresim, jenze trojka ji premazla a Wnw mi trval dva dny, nez jsem ho rozchodil a je to nepouzitelne.......(pismo, zalozky, obrazky atd....) No a Operu 2 uz do varia ne a ne dostat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

navrhuju bombardovat t-mobile dotazy proc nedaj ip adresu pro verzi 3 mezi bezplatny

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

http://mobilforum.mobilmania.cz/view...=asc&start=345

Zastavil jsem se zase u sousedu a precetl tu to stranku, ale prosim at me nekdo baci abych z toho nebyl jelen. Bud to si vsichni vymejsli a nebo ma T-mobil aprila. Ja uz tomu prestavam rozumet.....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od jindrapro
    Takze, kdyz se ted zjistilo, ze se opera 3 i 2 i WnW pripoojuji pres stejnou IP
    A toto tvrdíte na základě čeho? Moje zjištění je jiné, jak jsem již psal.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od jindrapro
    http://mobilforum.mobilmania.cz/view...=asc&start=345

Zastavil jsem se zase u sousedu a precetl tu to stranku, ale prosim at me nekdo baci abych z toho nebyl jelen. Bud to si vsichni vymejsli a nebo ma T-mobil aprila. Ja uz tomu prestavam rozumet.....
    Já bych se pokusil to shrnout.

1. Je fakt, že Opera Mini 3 používá jiný server na straně Opera Software ASA než verze předchozí, viz můj post výše.

2. Považuji fakt, že T-Mobile musí o účtování nebo neúčtování rozhodovat podle IP adresy cíle, protože je to nejjednodušší způsob jak to dělat a odpovědi od T-Mobile to více či méně potvrzují, tudíž T-Mobile by pro neúčtování verze 3 musel ty nové IP někam přidat, je otázka jak to mají udělané a tedy kolik je to práce a jak dlouho jim to bude trvat.

3. Vypadá to, že T-Mobile se nebrání používání originální Opery Mini namísto web'n'walk light. Z odpovědí je však zatím nejasné kdy účtovací systém nakonfigurují i pro verzi 3 a zda s tím nebudou čekat na rebrandovanou verzi Opery Mini 3, což by mohlo nějaký čas trvat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

To jsem se docetl na foru mobilmanie, ze dnes rano to zkusil a zjistil, ze vsechny opery jedou pres stejnou IP. Ja tomu moc nerozumim... Proto se ptam zde, protoze mobilmanii foru moc neverim, tady mi prijdou vetsi profici

Zhruba uprostred:
    http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=30757&postdays=0&postorder=asc&sta rt=210

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 160
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 17:00
  2. Společnost Microsoft již brzo uvede Office Mobile 6.1 pro Windows Mobile 6
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2007, 22:29
  3. Norton Mobile Security - nový antivirus pro Windows Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6