Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO 2006SE beta

djelinek (60)|21.11.2006 13:09
The moment has arrived, we uncover the entrance of iGO 2006SE and we ask our venturesome users to help finding hiding bugs.

First of all the new features:
- Dead reckoning: When the GPS sign is interrupted (for example in tunnels or at other covered places) the program will continue navigating using the last knows speed and the navigation route till next navigation point , but till maximum 10 minutes.
- Smart keyboard: when searching for addresses you can only press the next possible characters, the rest are inactive and greyed.
- Totally reworked GPS handling, new set up possibilities Not all PDA supports this function! (for example Asus 632/636)
- Taking into account the TMC data in route calculation (TMC receiver is needed for using it, in some countries the TMC service is not available.).
- Speed cameras: using road safety cameras, which can be created in iGO, but txt and kmz format files can also be used.
- Directly dialling from the POI telephone numbers (only on supported devices)
- Starting to navigate from Outlook Contacts program
- Contacts with addresses in Outlook can be seen as own POI-s/Imported category (if the address was filled correctly)
- Carpool lane handling (at the moment it can be used only in the USA).
- Refurbished address handling (It was extended with the feature named: “searching house number in all streets in the list”).
- Enhanced routing.
- Enhanced avoid function
- Better voice command fitting to the situation
- Faster map display
- In 3D mode the tilt of the map is changing with the zoom level.
- More supported devices (Also old devices)
- The sorting of list of track has changed, the more recent tracks are on the top.
- The automatic position and intelligent zooming restore does not effect the map view mode
- A pile of important but not visible modification

The installation steps are as follows (only for experienced users. It is handy using a card reader:
- It is very important, that only the original files must be on the card in the iGO directory. If anything has been modified (sys.txt, data.zip, etc.), than restore the original 2006 state .
- Backup the whole card and the PDA/My Documents/iGO 2006/iGO.db file.
- Download the zipped package, unzip it.
- Overwrite all files on the card with the unzipped files.
- Insert the card into the SWICHED ON PDA.
- Answer the popping up question (A newer version is found on the card. Would you like to install it? ) with YES
- Exit from the program, if it would start because of auto start.
- Using file explorer start SETUP.EXE on the card (by tapping only once).
- Answer the popping up question (would you like to install the program?): YES.
. Answer the second question (Overwrite existing files and setups?): NO
- After some seconds the program should launch.
- Exit from the program and press a soft reset.

If there was an error during installation, please post a report with the following data:
- Device type
- Operating system (2003, 2003SE, 2005).
- Which of the installation step was problematic?
- What is the error?
- Before installation which screen mode was used (landscape or prorate)

Do not forget: this is “only” and update, the big changes will be in the new version (2007).

Please only post reply here on found errors.

We would like to thank before you help again, and hope that you will enjoy the new features.

Regards
iGO Team

http://my.pdamill.com/igo/igo_image_20061117.zip
Surgical (2364)|21.11.2006 15:23
To zni velmi zajimave....
oltcit (1098)|21.11.2006 17:41
Veru nastavaju spatne casy pre ostatnych vyrobcov navigacii :-D
kokoskokos (75)|22.11.2006 11:19
Funguje, ale při startu mi to hlásí "Error load GPSTMC.dll!" Nezáleží, jestli na SD kartě ta knihovna je a nebo není.

Ví někdo, jak tam dostat databázi radarů a jak má vypadat ten .txt soubor?
.kmz jsem sice vytvořil, ale nedaří se mi ho tam přiřadit.

Na bližší ověření za jízdy zatím nebyl čas.

EDIT:
Už jsem na to přišel. Stačilo tu knihovnu zkopírovat do "\Program Files\iGO 2006" (je tam ještě "iGO.exe" a "gx.dll")
pekro (346)|22.11.2006 11:56
Nefunguje, při startu mi to hlásí
Failed to open file:
title/loading1.bmp
exiting aplication

V data.zip není složka title!
Naj_ce4you (183)|22.11.2006 17:07
Mně to zase při startu hlásí něco jako Error in hardware.
Vlada165 (676)|27.11.2006 07:54
[QUOTE="pekro"]Nefunguje, při startu mi to hlásí
Failed to open file:
title/loading1.bmp
exiting aplication

V data.zip není složka title![/QUOTE]

Asi je to cunicarna a nechtelo se mi hledat, co tam tak ted mam urcite duplicitne,
ale vzal jsem data.zip ze stare verze a v ni prepsal vse temi daty z nove verze a funguje to - doufam, ze krome toho ze je to o par MB zbytecne vetsi jsem se tak nepripravil o nejakou z novinek ;-) ...

(nechtel jsem prijit o stara nastaveni a radeji vse instaloval pres starsi verzi, tak doufam, ze tam toho nemam duplicitne a navic vic - jinak tu hlasku o hardware to poprve hodilo take, ale podruhe uz jen tu o tom tiltle a tu jsem opravil tim data.zip - pokud nekdo zna "cistejsi reseni", rad se ho dozvim ;-)...)
kopacek (466)|12.12.2006 13:06
Kluci máte už nějaké zkušenosti s reálným provozem beta verze? Na té adrese http://my.pdamill.com/igo/ je již novější soubor, označený jako verze z 1.12. Zkoušel někdo už tuto novou verzi?
A ještě rada? - Můžu risknout zkusit to s ostrou (=koupenou) verzí IGo 2006? Tedy vycházím z toho, že musím vše řešit na originální kartě, zazálohovat všechna data a shodné soubory přepsat těmi z beta verze. Půjde to pak vrátit zpátky?
kopacek (466)|12.12.2006 23:12
O.K. Takže, nová Beta verze funguje. Je třeba ovšem instalovat na koupenou SD kartu, při instalaci na "koupenou" kartu to skončí při spouštění iGo hláškou "HardwareIDerror". Instalace spočívá v překopírování stažených souborů na kartu (přepsání původních). Před prvním spuštěním je třeba z PDA odinstalovat původní verzi, jinak se při prvním spuštění nenakopírují do adresáře /Program Files ty správné soubory. Beta verza korektně najde BT GPSku i zdroj RDS-TMC informací (používám BT313T). Zpracování TMC informací je absolutně shodné s Miem C710. Kromě TMC je viditelných změn skromně (např. vynikající nové hledání v POI - při psaní se zobrazují pouze ta další písmena, která dávají nějaký výsledek). Celkově je práce s programem ale rychlejší (práce s mapou, práce s POI) a došlo ke zpřesnění algoritmu hledání trasy (alespoň na mnou používaných trasách). Důležité ale, je že tato beta verze již vypadá stabilně, takže můžu doporučit na vyzkoušení.
Peta_ce4you (314)|13.12.2006 19:45
[QUOTE="kopacek"] Důležité ale, je že tato beta verze již vypadá stabilně, takže můžu doporučit na vyzkoušení.[/QUOTE]

Odkaz v prvnim prispevku je aktualni??
kopacek (466)|13.12.2006 21:56
Novější verze je na této adrese. Ten původní odkaz je na starší verzi.
kyznoh (60)|14.12.2006 16:46
PLS lidi, je zde již opraven problém se spoždováním polohy? díky
Peta_ce4you (314)|14.12.2006 19:03
on nejaky byl?? u me teda ne...
tortoise (546)|15.12.2006 18:13
FFUIERROR=8, to asi nebude požadovaný výsledek...
kokoskokos (75)|22.12.2006 07:11
Zdá se, že se na nové verzi intenzivně pracuje. Objevily se dvě další a to z 15.12. a 18.12.
Pro toho, kdo má zájem vyzloušet, ať se podívá přímo na http://my.pdamill.com/igo/, kde jsou všechny bety ke stažení.
Alff (12)|23.12.2006 11:11
[QUOTE="kopacek"]O.K. Takže, nová Beta verze funguje. Je třeba ovšem instalovat na koupenou SD kartu, při instalaci na "koupenou" kartu to skončí při spouštění iGo hláškou "HardwareIDerror". Instalace spočívá v překopírování stažených souborů na kartu (přepsání původních). Před prvním spuštěním je třeba z PDA odinstalovat původní verzi, jinak se při prvním spuštění nenakopírují do adresáře /Program Files ty správné soubory. Beta verza korektně najde BT GPSku i zdroj RDS-TMC informací (používám BT313T). Zpracování TMC informací je absolutně shodné s Miem C710. Kromě TMC je viditelných změn skromně (např. vynikající nové hledání v POI - při psaní se zobrazují pouze ta další písmena, která dávají nějaký výsledek). Celkově je práce s programem ale rychlejší (práce s mapou, práce s POI) a došlo ke zpřesnění algoritmu hledání trasy (alespoň na mnou používaných trasách). Důležité ale, je že tato beta verze již vypadá stabilně, takže můžu doporučit na vyzkoušení.[/QUOTE]

I po tvem krasne popsanem nazoru mi to stale hazi error - "HardwareIDerror"
nevis jak dal, diky
joko_ce4you (35)|23.12.2006 17:20
Beta verziu z 18.12. som rozchodil perfektne na kúpenej karte. Neviete mi poradiť, čo všetko potrebujem pre príjem TMC? PDA mám pripojené cez BT s GPS modulom.
kopacek (466)|23.12.2006 17:44
To Alff: Bohužel, nic mě nenapadá. Tuto hlášku jsem měl pouze při pokusech instalovat na neoriginální kartu, při instalaci na originální (koupenou) to funguje. Pokud myslíš jak dál s tímto stavem, tak bude asi potřeba nějaký čas čekat na "šikovné" programátory. ;)
To Joko: Je potřeba mít nějaké "železo", které umí přijímat TMC informace. Já používám kombinovanou BT GPSku ( Navilock BT313T), která přijímá GPS signál a zároveň i TMC informace a oboje přes BT předává do PDA. Podle diskuzí o Dynavixu není příliš moc dalších funkčních variant. Vím, že ještě existuje od Navilocku samostatný TMC přijímač buďto do CF slotu nebo kabelový (do PDA vede samostatný kabel podle typu PDA). Zkus prostudovat www.navilock.com Jinak je to ale docela strastiplná cesta. TMC přijímače obecně mají velmi špatnou citlivost a ve většině aut téměř nefungují s dodávanými vnitřními anténkami (je to v podstatě jenom kus drátu) a je třeba vyřešit napojení na venkovní autoanténu. Pokud to všechno člověk zdárně absolvuje tak přijde závěrečné zklamání nad použitelností celého systému. Po téměř roce používání TMC informací v ČR můžu říct, že to je zatím zbytečný "luxus"...
brodic (6)|27.12.2006 07:16
Neměl jste někdo problém po aplikaci bety z 20.12. na FS N560? Instalace v pořádku, funkčnost iGo také, ale po restartu PDA skončí s prázdným bílým displayem a dál už nic. Tedy jen HR :(( Zkoušel jsem to opakovaně a dělá mi to opravdu po instalaci iGo.
Problém nesouvisí přímo s instalací - problém se projeví až po zadání oblíbených míst - "Domov", "Práce" - ...beta
djelinek (60)|27.12.2006 11:51
Jo stalo se mi to taky na mem PDA (Typhoon 700 XL) a to nekolikrat, driv se mi to nestalo nikdy. iGO fungovalo OK, akorat po kazdem spusteni jsem musel znovu zadat automatickou detekci GPS, jinak to s ni nekomunikovalo. Takze jsem to odinstaloval a zatim to je OK.

Jinak nova verze iGO se mi libi, obsahuje dost novych drobnustek - pohyb v tunelu bez signalu GPS, nove graficke symboly pro odbocky - odboceni s najezdem, opraveny chybky, kdy to nehlasilo odboceni atd.
kopacek (466)|28.12.2006 14:21
[QUOTE="kyznoh"]PLS lidi, je zde již opraven problém se spoždováním polohy? díky[/QUOTE]

Já mám s iGo a polohou následující zkušenosti:
Dříve jsem používal BT GPSku Navilock BT318 a s ní jsem nikdy nezaznamenal opožďování polohy.
V létě jsem přešel na BT313T (kombinace GPSky a přijímače RDS-TMC informací) kvůli Dynavixu a dopravním zprávám. S ní jsem tak na 50% měl v iGo problém s opožďováním polohy. - Po některých zapnutích PDA + GPS se poloha opožďovala, jindy zase "seděla" přesně. Nikdy se mně nepodařilo vysledovat, čím je to způsobeno (vždy jsem čekal na 3D fix, takže v tom problém nebyl).
Po cca měsíci používání iGO 2006SE beta ale došlo ke změně - zatím je poloha vždy naprosto přesná a již ani nevěnuji pozornost tomu, jaký fix má GPSka před vyjetím. Dle seznamu změn byla zcela přepracována část programu, která se stará o komunikaci s GPSkou, takže snad to vyřešilo problém. Je ovšem otázkou, jestli tomu tak bude na všech kombinacích PDA a GPS.
kopacek (466)|28.12.2006 14:34
Mám dva dotazy na ty, kteří provozují iGo 2006SE beta:
1) má někdo z vás funkční příjem RDS-TMC informací? U mně najde iGo zdroj informací, správně naladí ČR1, dokonce zobrazí i informační text o stanici (CR1 - zdroj informaci 24h denne...) a pracuje i "teploměr" s ukazatelem síly signálu (většinou přes polovinu) ale dopravní informaci nezobrazí ani jednu. Zkoušel jsem již mnohokrát, ale nikdy nezobrazí ani jednu zprávu. Když ale spustím Dynavix, tak během pár vteřin mám několik desítek dopravních zpráv...
2) Máte nějaký inteligentní systém, jak převést radary z poi-online.cz ve formátu .ov2 do igo2006SEbeta? Vím, jak je převést pomocí igo PoiExploreru do igo.db ale to jsou pak pouze body zájmu. Do adresáře Speedcam je možné kamery uložit ve formátu .kmz nebo .txt, ale je šílené to ručně přepisovat do požadované struktury (LAT, LON, typ kamery, rychlost, směr).
kopacek (466)|28.12.2006 21:36
Tak se mně podařilo dostat kamery z poi-online do igo2006SE následujícím způsobem:
1. stáhnout data z poi-online.cz ve formátu .ov2
2. otevřít v iGO POI Exploreru (příkaz Import Pois from file)
3. vybrat všechny body (select all)
4. exportovat příkazem Export POIs to file
5. vybrat typ souboru .kml a soubor pojmenovat doc.kml (nutné!)
6. soubor doc.kml zazipovat a výsledný sobour doc.zip přejmenovat na doc.kmz
7. soubor doc.kmz uložit na PDA do složky IGO\POI\Speedcam
8. po spuštění iGO se soubor převede do vnitřní databáze speedecam.spdb, kamery se objeví v mapě.

Simulací jsem ověřil, že hlášení kamer funguje. Je to ale stále ne na 100% - všechny radary jsou jednoho typu a bez rychlostního limitu (k varování dojde při jakékoliv rychlosti).
Pro naprostou funkčnost by bylo třeba překonvertovat do .txt souboru s následující strukturou:
IDX|X|Y|TYPE|SPEED|DIRECTION
kde
IDX – Pořadové číslo kamery
X,Y - Souřadnice kamery
TYPE -
1: Stacionární Kamera
2: Kamera v semaforu
3: Kamera v zákazu vjezdu
4: Úseková Kamera
5: Mobilní Kamera

SPEED - Měřená rychlost
DIRECTION -
Směr, kterým kamera měří (0 =Sever, 90 =Východ)
Speciální Směry:
-1 kontroluj všechny směry
Normální úhel +1000 – Kamera kontroluje 2 směry (např.: 1090 = Východ a Západ)

Kdo se ujme programu pro převod??? :?: :cool:
htcjirka (1875)|29.12.2006 10:49
Tak jsem prave doinstaloval IGO 2006 20december,chodi uplne skvele,prave jsem to byl odzkouset,zaplnil jsem celou 2GB kartu mapami CZ,SK,GERMNANY,FRANCE,HUNGARY,POLSKO,SLOVINSKO,a hlavne lehka instalace,a mapy na jedne karte kdyz se vi jak......
brodic (6)|29.12.2006 20:35
Myslím, že beta z 20.12. obsahovala větší množství chyb. Z my.pdamill.com byla poměrně rychle stažena.
kopacek (466)|29.12.2006 22:24
Ja pouzivam beta verzi, na kterou je odkaz na oficialnich strankach iGO. Ta ma taky oznaceni 20.12. a na mem PDA (hx4700 s WM5) je to nejstabilnejsi verze ze vsech beta verzi (vyzkousel jsem vsechny predchozi) a krome RDS-TMC funguje uplne vsechno tak, jak ma. Asi hodne zalezi na konkretni konfiguraci PDA. Doufam, ze ve finalni verzi budou fungovat i ty dopravni informace. Pak uz to bude opravdu velmi konkurencni program. :cool:
vasin (160)|12.1.2007 08:26
Chapu dobre ze tato bverze uz umi to co umel TomTom ze mi dokaze zvukove pripomenout (upozornit mne) ze se blizi nejak POI?

Ano jde mi o pouzivani radaru.

Dokonce jsem ted zacal uvazovat o prechodu na TT nebot sem nekde vyfasoval 3 bodiky a pry na miste kdse stojej pravidelne .. no ja ho neznal :o/

Takze mam zistat u iGO .. ??? uz to umi ?? a ukazuje to jen kdyz POI lezi na trase nebo i kdyz se jen dostanu do urcene vzdalenosti od POI treba 300metru?

diky moc
vasin (160)|12.1.2007 08:33
[QUOTE="kopacek"]
Kdo se ujme programu pro převod??? :?: :cool: [/QUOTE]


Je vubec realne dosta z POI ketere jsou na POI.cz vsechyn tyhle udaje?

Ja bych vrazdil i za to ze me to jen rekne ze tady nekde je nemecko ... pardon... radar .. treba s 300metrovym predstihem
kopacek (466)|12.1.2007 10:32
Postupem, ktery jsem uvedl vyse, lze dostat do iGO SE2006 Beta vsechny radary z poionline.cz a funguje upozornovani na radary (upozornuje na vsechny, nejenom ty na trase). Jedinou nevyhodou je, ze timto postupem se neprenesou udaje o rychlosti (k upozornovani tak dojde, at jedete jakoukoliv rychlosti) a typu radaru (nevite, zda to je napr. mobilni nebo stacionarni radar). Ale myslim, ze kluci z PoiOnline.cz uz o nove verzi iGO vedi a brzy pribyde novy exportni format primo pro iGO (pozadovana struktura souboru .txt je znama).
necry_ce4you (118)|12.1.2007 10:36
tady je program pro prevod

[CODE]http://content.modaco.net/nedge2k/Ov2iGo.zip[/CODE]

jinac nevi nekdo jak mam docilit toho, ze kdyz u POI dam vlastniikonu, abych ji videl i na mape? furt to ukazuje default, i kdyz si dam predvolit jakoukoliv jinou.

vasin (160)|12.1.2007 11:46
[QUOTE="kopacek"] upozornovani na radary (upozornuje na vsechny, nejenom ty na trase). .[/QUOTE]

je mozne si tam nastavit vzdalenost ... od kamery kdy uz me ma upozornit ?

100, 200 ,300 m ?
Scatman_ce4you (123)|13.1.2007 17:45
[QUOTE="necry"]tady je program pro prevod

[CODE]http://content.modaco.net/nedge2k/Ov2iGo.zip[/CODE]

jinac nevi nekdo jak mam docilit toho, ze kdyz u POI dam vlastniikonu, abych ji videl i na mape? furt to ukazuje default, i kdyz si dam predvolit jakoukoliv jinou.

[/QUOTE]

Dá se to, ale je potřeba si s tím pohrát. Někde na netu se povaluje upravená verze i-Go, kde jsou i jiné ikony (soubor data.zip). Tenhle soubor data.zip si stáhni a podívej se v něm po souboru (tuším xnpoi26x26). Tady uvidíš ty upravené ikony.

Pak jsou dvě možnosti:
a) buď si jen upravíš tenhle soubor a použiješ ho
b) a nebo to uděláš jako já, že si do i-Go naimportuješ vlastní POI, upravíš si soubor s ikonama k obrazu svému a navíc si přečísluješ i adresování ikon v souboru poi_types (opět v data.zip). Jako poslední je ovšem potřeba nastavit vlastním POI v poi exploreru ikony tak, jak sis upravil jejich adresování (vybíráš z originálních, ale v i-Go se ti zobrazí vlastní z upraveného souboru poi26x26).

Je to spousta práce, ale výsledek stojí za to. Jestli se mi podaří něším típnout obrazovku v PDA, tak sem přihodím obrázek mého i-Go s vlastníma ikonama.
Scatman_ce4you (123)|13.1.2007 19:21
Pak to vypadá asi takhle (kvalita nic moc, je to jen JPG):

necry_ce4you (118)|14.1.2007 14:03
no mi bohate stacilo predvolit ikony y co jsou uz davno v igo..ale stejne se to na mape neprojevilo...nevim co delam spatne
necry_ce4you (118)|15.1.2007 15:48
btw moc pekny...az budu v duchodu, taky si to naprogramuju :)
Scatman_ce4you (123)|15.1.2007 23:36
:-) neni potreba naprogramovat, staci byt jen zvedavy a povrtat se v par souborech :cool:
pekro (346)|18.1.2007 14:43
[QUOTE="kopacek"]Postupem, ktery jsem uvedl vyse, lze dostat do iGO SE2006 Beta vsechny radary z poionline.cz a funguje upozornovani na radary (upozornuje na vsechny, nejenom ty na trase).. .[/QUOTE]

Prosím mohl by jsi sem dát už hotový soubour speedecam.spdb. Zkoušel jsem tvůj postup a evidentně to něco dělá - při startu iGo najede ta modrá plocha s logem iGO a iGO něco přechroustává, na displeji vpravo dole zustane nápis "GEODB CTOR" ale pak to asi zamrzne po hodině jsem to zhodil (SR).
Zkoušel jsem to už několikrát ale stejný výsledek.
kopacek (466)|18.1.2007 17:25
To Pekro: jsem do soboty na sluzebce v zahranici, hned jak prijedu, tak sem ten soubor hodim. Ted se na soubor speedcam.spdb divam, ma to pouze 9K (vsechny typy radaru z poi-online.cz z 28.12.) takze by to snad nemel byt problem.
djelinek (60)|18.1.2007 21:24
2 pekro: Pro iGO 2006 SE zkus pro radary pouzit tenhle soubor. Moje vlastni vyroba a funguje :-)
vasin (160)|19.1.2007 12:52
Jake to obsahuje radary ?

Je to kompletne ztazeno z POI.cz ?

Jsou tam stacionarni .. usekove... mobolni .. i semaforove ?
loverko (2)|20.1.2007 14:37
po update na novu verziu sa mi pri starte stale zobrauje erro load "GPSTMC.dl" a potom pokracuje.

Prosim ako sa mam toho zbavit....mam ACER n35l
djelinek (60)|20.1.2007 20:23
2 vasin: Jsou tam vsechny radary z POI.cz z minuleho tydne. Typy radaru by mely byt take dobre, akorat rychlostni limit je vsude stejny 50 km/h.
Jerronimo2001 (5)|20.1.2007 22:24
To Loverko

Spusť na kartě ručně setup.exe a proveď přeinstalaci iGO
(Vymažou se uživatelská nastavení a bude to chodit)

Na mou FSC718 to alespoň při stejné chybě zabralo.
stem (8)|21.1.2007 00:22
[QUOTE="loverko"]po update na novu verziu sa mi pri starte stale zobrauje erro load "GPSTMC.dl" a potom pokracuje.

Prosim ako sa mam toho zbavit....mam ACER n35l[/QUOTE]

Prekopiruj soubor gpstmc.dll z karty do Program Files/igo 2006, pak ti to bude nabihat spravne.
tortoise (546)|21.1.2007 15:55
Scatman: Neměl bys to téma, jehož obrázky jsi sem dával, pro betu 2600SE? Dík.
Scatman_ce4you (123)|21.1.2007 17:56
Pro betu 2006 SE... Nevím, mám to v klasické verzi, jde jen o úpravu v několika souborech v DATA.ZIP-u a pak o upravení zobrazování ikon u vlastních POI pomocí iGoExploreru. Žádných dalších nastavení a nebo dokonce grafických souborů se to netýká, takže by to po přidání do DATA.ZIP-u té SE verze mohlo také fungovat.
hotovyrado_ce4you (35)|23.1.2007 04:50
Na jaře vyjde verze 2007, takže SE neřeším
kokoskokos (75)|23.1.2007 07:35
Pro ty, kteří to řeší a zkouší nové verze, tak na adrese http://www.i-go.com/download/iGO2006_SE_beta/ je nová beta 20070119 ;)
Zbyňa_oldd (64)|24.1.2007 10:27
Tak tato verze mi háže HardwareIDerror :-(
Starší verze z 11.1.07 mi jede skvěle.
Mám Vario.
Mikiman_ce4you (5)|24.1.2007 15:37
Posledny update mi bezi bez problemov. Mam IGO Slovakia 2006.