Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 111

Téma: iGO 2006SE beta

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

VÍTĚZSTVÍ!!!! Tak po dvou měsících zkoušení se mně konečně podařilo rozchodit RDS-TMC v iGO!!! :yes:
    Zásadním problémem je stav map. Pokud máte mapy, které byly dodávané před 1.7.2006, tak se nezobrazí žádné dopravní informace z jednoduchého důvodu - mapy neobsahují lokalizační tabulky, takže iGO neví, kam události na mapě umístit. Při použití nových map (např. určených pro MioMap) vše funguje. Jediným kosmetickým nedostatkem je to, že se nezobrazují korektně znaky s českou diakritikou (stejně jako na Miu C710/510 bez upravených fontů.
    Takže máme další navigaci pro PDA, která umí pracovat s RDS-TMC.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Diakritika je v TMC uz davno vyresena, staci nahrat upravene fonty, vice
    tady.

EDIT by Moderator

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

O těch upravených fontech vím, používám je v C710. Ale mám obavy, že pokud se přepíšou fonty ve Windows (v adresářích iGO jsem Tahomu nenašel, takže téměř určitě to používá systémové fonty), tak se zase nebude zobrazovat korektně text v jiných aplikacích.
    Na této adrese mio-map jsou fonty z 25.1., tak vyzkouším oboje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pokud upravíš češtinu pro TMC, tak máš zase nakoplé hlášky v navigaci.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nakoplé hlášky v navigaci by mně nevadily - kvůli novým funkcím v betě používám anglické rozhraní. Horší ale je, že když jsem zkusil nakopčit ty upravené fonty do adresáře \Windows\, tak se ozvala hláška, že se pokouším přepsat systémové fonty uložené v ROM a že si s tím "Damage System" Tak na to asi raději kašlu...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm a zkusit ty fonty nahrat do Windows/Fonts ? Mozna, ze fonty v tomto umisteni, maji prioritu pred stejne pojmenovanymi systemovymi fonty....ale nejsem si plne jist.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pokud něco přepisuješ v ROM, tak to nevadí, když to potom chceš navrátit do původního stavu, tak to pouze smažeš a systému máš zase ten původní z ROM.

Nenapsal jsem to blbě komplikovaně :? ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Myslím, že by stačilo vložit fonty do adresáře iGO.
    Fonty na foru moto-clubu jsem upravoval pro Mio a dostal jsem se na mez, kdy další úpravy vedou k poničení češtiny v samotném programu.
    Je třeba začít tlačit na autora programu, aby konečně vložil správné lokalizační tabulky do map. Konkrétně sadu fontů win1250.
    Jinak jsou úpravy, které jsem udělal, jen vytloukání klínu klínem.
    Při výjezdu za hranice, konkrétně Německo, je mými fonty poničená zase Němčina.....

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od djelinek
    2 pekro: Pro iGO 2006 SE zkus pro radary pouzit tenhle soubor. Moje vlastni vyroba a funguje :-)
    Nakopiruju do Igo.... ale kamery stejne nikde nevidim

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nakopíruj tam jenom ten soubor s příponou .txt. - Při dalším spuštění si z tohoto souboru udělá iGO svůj .db soubor. Pokud tam nakopíruješ všechny soubory, tak se radary nezobrazí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

To Dráček: tak opravdu je třeba opravené fonty umístit do adresáře Karta\iGO\. Při umístění do jakéhokoliv jiného adresáře je to "imunní", bere systémové fonty. Jinak souhlas, že je třeba tlačit na řešení přímo autory, ale i tak díky za to tvoje!

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Nakopíruj tam jenom ten soubor s příponou .txt. - Při dalším spuštění ...........

To KOPACEK ...... THANKX

Ale jak nastavim na ty radary upozorneni ? to mi nejde alespon podle simuilace pri pruletu????

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Upozornění na radary mi fungovalo samo od sebe. Jedu a nejednou takovy crk, crk. Rikam si - to je zvuk jak z antiradaru a najednou vidim, ze me iGo ukazuje kamera 80m vpredu, limit 50km, ja jedu asi 65. Fajn zalezitost.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Je to v Nastaveni - Obecne - Alerts. Jinak lze pracovat i s kazdym radarem jednotlive. Stacit na radar klepnout, pak POI a vybrat jej, lze nastavit typ, smer a rychlost

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Aha OK to jsem nasel .. jen sem mel pocit ze se da nekde nastavit treba zvuk a hlavne vzdalenost pred jakou mne to ma upozornit.

Ale hlavne sem si pak poustel jako ukazku trasy .. prulet .. a to mi na radar nijak neupozornilo tak sem si rikal ze to nefunguje .. no vyzkousim vecer za jizdy.

KLUCI DIKY.

Jo jinak sem koukal na POI. CZ .. s prevodem radru to bude asi problem rekl bych ze tam nikdo ze stezejnich bossu a uzivatelu nema IGO a tak asi prevody pro IGO nikoho netlaci.

To neni nic spatneho proti poi.cz a ani bossum ani uzivatelum je to pochopitelne.

Sakra je bejt trosku pocitacove zdatnej .. no ale nejsem no

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Firefox 2.0 beta 1
    Od flashman v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-08-2006, 17:11
  2. RegTweak 0.1 beta
    Od crapper_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 14-08-2006, 22:01