Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 111

Téma: iGO 2006SE beta

Nováček
    Registrace
    May 2008

The moment has arrived, we uncover the entrance of iGO 2006SE and we ask our venturesome users to help finding hiding bugs.

First of all the new features:
    - Dead reckoning: When the GPS sign is interrupted (for example in tunnels or at other covered places) the program will continue navigating using the last knows speed and the navigation route till next navigation point , but till maximum 10 minutes.
    - Smart keyboard: when searching for addresses you can only press the next possible characters, the rest are inactive and greyed.
    - Totally reworked GPS handling, new set up possibilities Not all PDA supports this function! (for example Asus 632/636)
    - Taking into account the TMC data in route calculation (TMC receiver is needed for using it, in some countries the TMC service is not available.).
    - Speed cameras: using road safety cameras, which can be created in iGO, but txt and kmz format files can also be used.
    - Directly dialling from the POI telephone numbers (only on supported devices)
    - Starting to navigate from Outlook Contacts program
    - Contacts with addresses in Outlook can be seen as own POI-s/Imported category (if the address was filled correctly)
    - Carpool lane handling (at the moment it can be used only in the USA).
    - Refurbished address handling (It was extended with the feature named: “searching house number in all streets in the list”).
    - Enhanced routing.
    - Enhanced avoid function
    - Better voice command fitting to the situation
    - Faster map display
    - In 3D mode the tilt of the map is changing with the zoom level.
    - More supported devices (Also old devices)
    - The sorting of list of track has changed, the more recent tracks are on the top.
    - The automatic position and intelligent zooming restore does not effect the map view mode
    - A pile of important but not visible modification

The installation steps are as follows (only for experienced users. It is handy using a card reader:
    - It is very important, that only the original files must be on the card in the iGO directory. If anything has been modified (sys.txt, data.zip, etc.), than restore the original 2006 state .
    - Backup the whole card and the PDA/My Documents/iGO 2006/iGO.db file.
    - Download the zipped package, unzip it.
    - Overwrite all files on the card with the unzipped files.
    - Insert the card into the SWICHED ON PDA.
    - Answer the popping up question (A newer version is found on the card. Would you like to install it? ) with YES
    - Exit from the program, if it would start because of auto start.
    - Using file explorer start SETUP.EXE on the card (by tapping only once).
    - Answer the popping up question (would you like to install the program?): YES.
    . Answer the second question (Overwrite existing files and setups?): NO
    - After some seconds the program should launch.
    - Exit from the program and press a soft reset.

If there was an error during installation, please post a report with the following data:
    - Device type
    - Operating system (2003, 2003SE, 2005).
    - Which of the installation step was problematic?
    - What is the error?
    - Before installation which screen mode was used (landscape or prorate)

Do not forget: this is “only” and update, the big changes will be in the new version (2007).

Please only post reply here on found errors.

We would like to thank before you help again, and hope that you will enjoy the new features.

Regards
    iGO Team

http://my.pdamill.com/igo/igo_image_20061117.zip
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

To zni velmi zajimave....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Veru nastavaju spatne casy pre ostatnych vyrobcov navigacii :-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Funguje, ale při startu mi to hlásí "Error load GPSTMC.dll!" Nezáleží, jestli na SD kartě ta knihovna je a nebo není.

Ví někdo, jak tam dostat databázi radarů a jak má vypadat ten .txt soubor?
    .kmz jsem sice vytvořil, ale nedaří se mi ho tam přiřadit.

Na bližší ověření za jízdy zatím nebyl čas.

EDIT:
    Už jsem na to přišel. Stačilo tu knihovnu zkopírovat do "\Program Files\iGO 2006" (je tam ještě "iGO.exe" a "gx.dll")

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Nefunguje, při startu mi to hlásí
    Failed to open file:
    title/loading1.bmp
    exiting aplication

V data.zip není složka title!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Mně to zase při startu hlásí něco jako Error in hardware.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od pekro
    Nefunguje, při startu mi to hlásí
    Failed to open file:
    title/loading1.bmp
    exiting aplication

V data.zip není složka title!
    Asi je to cunicarna a nechtelo se mi hledat, co tam tak ted mam urcite duplicitne,
    ale vzal jsem data.zip ze stare verze a v ni prepsal vse temi daty z nove verze a funguje to - doufam, ze krome toho ze je to o par MB zbytecne vetsi jsem se tak nepripravil o nejakou z novinek ;-) ...

(nechtel jsem prijit o stara nastaveni a radeji vse instaloval pres starsi verzi, tak doufam, ze tam toho nemam duplicitne a navic vic - jinak tu hlasku o hardware to poprve hodilo take, ale podruhe uz jen tu o tom tiltle a tu jsem opravil tim data.zip - pokud nekdo zna "cistejsi reseni", rad se ho dozvim ;-)...)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Kluci máte už nějaké zkušenosti s reálným provozem beta verze? Na té adrese http://my.pdamill.com/igo/ je již novější soubor, označený jako verze z 1.12. Zkoušel někdo už tuto novou verzi?
    A ještě rada? - Můžu risknout zkusit to s ostrou (=koupenou) verzí IGo 2006? Tedy vycházím z toho, že musím vše řešit na originální kartě, zazálohovat všechna data a shodné soubory přepsat těmi z beta verze. Půjde to pak vrátit zpátky?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

O.K. Takže, nová Beta verze funguje. Je třeba ovšem instalovat na koupenou SD kartu, při instalaci na "koupenou" kartu to skončí při spouštění iGo hláškou "HardwareIDerror". Instalace spočívá v překopírování stažených souborů na kartu (přepsání původních). Před prvním spuštěním je třeba z PDA odinstalovat původní verzi, jinak se při prvním spuštění nenakopírují do adresáře /Program Files ty správné soubory. Beta verza korektně najde BT GPSku i zdroj RDS-TMC informací (používám BT313T). Zpracování TMC informací je absolutně shodné s Miem C710. Kromě TMC je viditelných změn skromně (např. vynikající nové hledání v POI - při psaní se zobrazují pouze ta další písmena, která dávají nějaký výsledek). Celkově je práce s programem ale rychlejší (práce s mapou, práce s POI) a došlo ke zpřesnění algoritmu hledání trasy (alespoň na mnou používaných trasách). Důležité ale, je že tato beta verze již vypadá stabilně, takže můžu doporučit na vyzkoušení.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od kopacek
    Důležité ale, je že tato beta verze již vypadá stabilně, takže můžu doporučit na vyzkoušení.
    Odkaz v prvnim prispevku je aktualni??

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Novější verze je na této adrese. Ten původní odkaz je na starší verzi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

PLS lidi, je zde již opraven problém se spoždováním polohy? díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

on nejaky byl?? u me teda ne...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

FFUIERROR=8, to asi nebude požadovaný výsledek...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Zdá se, že se na nové verzi intenzivně pracuje. Objevily se dvě další a to z 15.12. a 18.12.
    Pro toho, kdo má zájem vyzloušet, ať se podívá přímo na http://my.pdamill.com/igo/, kde jsou všechny bety ke stažení.

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Firefox 2.0 beta 1
    Od flashman v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-08-2006, 17:11
  2. RegTweak 0.1 beta
    Od crapper_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 14-08-2006, 22:01
  3. Matris - Beta