Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Skvrny pod displejem

Aleš-k (5)|21.11.2006 09:35
Pratele, zavinil jsem si to vlastni neopatrnosti, ale prihodilo se mi, ze jsem pri cisteni vnitrku pda strikl kontaktol pod display. Kontaktol je jaksi ponekud mastny, takze skvrny ne a ne vyschnout. Otazka zni: lze skvrny nejak "odmastit" nebo DA SE S TIM VUBEC NECO DELAT? Diky za tipy...budu rad za kazdou odpoved (radsi za tu, ktera mi pomuze). Ales
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2006 10:39
Ono se asi dost těžko na dálku dá rozpoznat rozsah způsobené škody, ale osobně si myslím, že "odmaštěním" naděláš víc škody, než užitku. Nevím co a proč jsi na PDA čistil a proboha proč kontaktol? :O :? :(
Aleš-k (5)|21.11.2006 10:46
Kontaktol proto, ze mi ho doporucil ten pan v prodejne co vsechno vi...
Ne vazne...ja vim, byla to chyba jak Brno, ale co se da delat...prisel jsem uz o vic. Predpokladam, ze novy display k MyPal620 bude stat vic, nez jsem dal za cele PDA.
Abych odpovedel na otazku...rozsah je, no rekneme katastrofalni, protoze fleky jsou na 60% screenu.
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2006 11:06
Zkus napsat, od kde bydlíš nebo pracuješ, třeba se ozva někdo šikovný, který by se pokusil s tím něco udělat.

Koukni po inzerátech, zda někdo neprodává mrtvý MyPal 620 s funkčním diplejem a pak si přehodit nebo nechat od někoho šikovného vyměnit.

V servisu se zeptat můžeš, ale asi to bude drahé až hodně drahé a také už na tento model nemusejí mít náhradní.

Také zauvažuj, zda si nechceš pořídit nové jiné PDA.

A poslední rada: nevím, jak moc a zda je PDA prakticky použitelné, ale v každém případě pravidelně synchronizuj i zálohuj, kdyby to najednou úplně umřelo, abys nepřišel o data.
fury_only_ce4you (259)|22.11.2006 13:59
Pokud by jsi uvažoval o výměně, tak mohu jen doporučit firmu SIL už jsem ji tu ve fóru radil párkrát....Mám s nimy osobní zkušenosti a na ASUS A716 stála výměna s poštovným cca 4000Kč...Vše cca do 4dní...