Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync maže soubory na PC

radekhulan (315)|20.11.2006 23:16
V poslední době mi ActiveSync občas maže soubory na PC. Divná věc. Ponechá je na PPC, ale na PC je prostě odstraní. Používám 4.5 Beta 2 verzi. Setkal jste se někdo s tímto? Když je ručně zkopíruji z PPC na PC, chvíli to zase funguje, ale pak to zase náhodně smaže..
ipf (2136)|21.11.2006 06:27
Příčina může být prostá, chybně nastavené datum na jednom zařízení a pak v nastavení AS priorita mazání starších záznamů.
radekhulan (315)|21.11.2006 11:33
Díky za odpověď, bohužel v tomto to není. Zkoušel jsem i smazat celé mobilní zařízení v ActiveSyncu a udělat nový sync, uvidíme, snad to pomůže...
radekhulan (315)|21.11.2006 12:03
Ne, tak ani smazání relace PC-PPC a nový sync nepomohl, stále to maže soubory na PC, které přitom jsou na PPC. Dělá to ovšem pouze při připojení k USB, pokud poté ručně stisknu "Sync", je to v pohodě...
JecminekMaselnik (464)|21.11.2006 14:23
blblo mi to podobně, takže jsem sync souborů vypl a nainstaloval si mobsync, který navíc umí synchronisovat libovolné adresáře PC s libovolnými na PDA včetně karty. A navíc je to freeware.
radekhulan (315)|21.11.2006 14:30
Tak změna. Smazal jsem sync nejen na PC, ale i na PPC, a teď to pro změnu nemaže soubory v PC, ale v PPC.

// EDIT: přišel jsem na to, byla nějak "nabouraná" vnitřní paměť, poté co jsem smazal adresář /My Documents, a všechno tam nakopíroval znovu, začalo to fungovat. Uvidíme, jak dlouho..

Existuje něco na scan vnitřní paměti?