Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Chybejici IP adresa

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Nekde v nastaveni-pripojeni- a asi v sitove karty jsem v nektere z nabidek tapnul na "Pouzit urcenou IP adresu" a ta cisla mi zmizla. Jestli jsou ty cisla pro vsechny stejna, nemohl by se mi nekdo mrknout v kterych z tech asi 20-ti moznosti maji byt nastavene adresy a jake? Pri pripojeni k pc mi to haze chybovou hlasku o ip adrese. Dik za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mno 20 jich tam neni, ale je to takto:

NE2000 Compatible Ethernet: Use Server-Assigned
    Virtual Ethernet Intermediate Miniport: Use Server-Assigned
    PPTP NDISWAN Miniport: Use Server-Assigned
    AsyncMac NDISWAN Miniport: Use Server-Assigned
    L2TP NDISWAN Miniport: Use Server-Assigned

Pruser jsem si nechal nakonec:
    Remote-NDIS Host: Use specific (Tohle se stara o pripojeni k PC a zaroven jako DHCP server), ale problem je v tom, ze tovarni nastaveni je bez IP, pouze s vyplnenou maskou site Subnet mask: 255.255.255.0, ale tohle nastaveni tam uz nikdy nedostanes.

Osobne si myslim, ze ale ta hlaska o tom, ze nemuze dostat IP adresu v nicem nevadi. Vse by ti melo behat normalne vcetne netu. Je to jenom hlaska nic vic. Me to delalo taky a vse chodilo normalne. Stalo se mi to po instalaci WiFi karty.
    Pokud ti to nechodi, nastav tam automaticky. MIO to ma tak zrejme proto, ze se chova jako DHCP server automaticky, bez nutnosti ho nastavovat. Pokud ti to nefunguje, tak ja tam mam IP: 169.254.2.1, Subnet 255.255.255.0, DNS: 169.254.2.1 a jede mi to.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak je jich tam 6+6, jen jsem strilel s temi 20-ti. Pokud se nepletu tak to cislo zacinalo 25......a mel jsem ho v zalozce ADRESA IP a bylo videt kdyz jsem mel oznacene "pouzivat IP adresu pridelenou servrem".

Podobná témata

1. MAC adresa
    Od SG_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-03-2009, 17:04
  2. WI-Fi MAC adresa
    Od pauel v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-05-2008, 12:49
  3. MAC adresa
    Od idaho_ce4you v sekci Dell