Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro na Asuse a620

Pepicek (25)|15.1.2004 17:31
Zajimalo by me jestli si nekdo z majitelu A620 koupil nejaky jiny, nebo jestli pouzivaji ten pribalenej. Silene me stve, protoze ho z toho pouzdra nemuzu cas od casu vypacit - je to silene krkolomny. Ma nekdo tip na naky jiny pouzdro? DIK.:disgusted:
TomK_ce4you (41)|16.1.2004 15:08
Pokud chcete pouzdro na opasek, tak mohu doporučit A600 Leather waist case (k vidění na stránkách www.atcomputers.cz). Je sice na A600, ale A620 má téměř stejné rozměry a pasuje do něj dobře a cenu má více než přijatelnou. Kolega ho používá i na MDA (po vyříznutí otvoru na anténu).
Nezmar_ce4you (15)|24.1.2004 14:16
Ahoj ja pouzivam original pouzdro, to co bylo v dodavce s Asusem a jsem snim spokojenej a zatim to staci je vystuzeny a nemusim se o asuse bat .PDA i spouzdrem nosim porat sebou vetsinou v naprsni kapse u bundy nebo v kapsacich , horsi to bude az se otepli to se budu muset poohlednout po nejakem pouzdre na opasek nebo nejake ledvince uvazoval jsem i nejakem batuzku nekde jsem to videl ve sportovnich potrebach takovej malej akorat na PDA :) cena byla okolo 200,- az 700,- .Nebo me jeste napadlo v nejake znackove prodejne na kozene zbozi jsem videl krasne kozene pouzdro na doklady je velice podobne originalu kozenemu pouzdru akorat je na vejsku je v hnede barve a vypada moc pekne .
Kleid (213)|24.1.2004 14:21
Tusim ze u nas co nevidet pude pekne od Krusella. Kozene s peknym klipem.

Zkuste obchod.sunnysoft.cz