Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Pouzdro na Asuse a620

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zajimalo by me jestli si nekdo z majitelu A620 koupil nejaky jiny, nebo jestli pouzivaji ten pribalenej. Silene me stve, protoze ho z toho pouzdra nemuzu cas od casu vypacit - je to silene krkolomny. Ma nekdo tip na naky jiny pouzdro? DIK.:disgusted:

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Pokud chcete pouzdro na opasek, tak mohu doporučit A600 Leather waist case (k vidění na stránkách www.atcomputers.cz). Je sice na A600, ale A620 má téměř stejné rozměry a pasuje do něj dobře a cenu má více než přijatelnou. Kolega ho používá i na MDA (po vyříznutí otvoru na anténu).

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Ahoj ja pouzivam original pouzdro, to co bylo v dodavce s Asusem a jsem snim spokojenej a zatim to staci je vystuzeny a nemusim se o asuse bat .PDA i spouzdrem nosim porat sebou vetsinou v naprsni kapse u bundy nebo v kapsacich , horsi to bude az se otepli to se budu muset poohlednout po nejakem pouzdre na opasek nebo nejake ledvince uvazoval jsem i nejakem batuzku nekde jsem to videl ve sportovnich potrebach takovej malej akorat na PDA cena byla okolo 200,- az 700,- .Nebo me jeste napadlo v nejake znackove prodejne na kozene zbozi jsem videl krasne kozene pouzdro na doklady je velice podobne originalu kozenemu pouzdru akorat je na vejsku je v hnede barve a vypada moc pekne .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Tusim ze u nas co nevidet pude pekne od Krusella. Kozene s peknym klipem.

Zkuste obchod.sunnysoft.cz

Podobná témata

1. Jak dostat témátka do Asuse 636
    Od Havlicek_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-11-2006, 06:24
  2. Pouzdro na hx4700 - "Žádné pouzdro, také pouzdro!"
    Od manager v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2005, 15:35
  3. Měl bych zájem o Asuse A620.
    Od hlp v sekci Zbývající zařízení Asus