Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Thunderbird a PDA?

mr.Advice (33)|20.11.2006 21:19
Lze synchronizovat PDA s Thunderbirdem? Zkoušel jste to někdo?
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2006 21:42
Pokud bys do vyhledávání zadal slovíčko Thunderbidr, vylezlo by toto, tebe asi nejvíc bude zajímat třeba tato diskuze.

BTW a proč nepoužíváš MS Outlook, který máš k PDA zdarma a který jde syncovat s PDA bez problému (pošta, kontakty, úkoly...)???
mr.Advice (33)|21.11.2006 17:30
Nejde mi nastavit Outlook s centrum.cz a s o2 :( . A tak to zkoušim přees TB. A mimochodem díky.
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2006 17:48
A co ti na centrumu a O2 nejde? Máš schránku u centrumu a z toho chceš poštu stáhnout mobilem do PDA nebo si to doma stáhneš do PC a přes AS to chceš nasypat do PDA?
A nejde to vůbec spustit nebo to hodí nějakou hlášku?
mr.Advice (33)|22.11.2006 17:53
No mně jako vůbec nejde outlook, prošel jsem si spoustu diskuzí a vůbec mi nejdou odesílat zprávy, příjmat ale jdou. Nevím si rady s nastavením u outlooku u SMPT, zkrátka nevím co mám vgyplnit do odchozí pošty.........ale to si myslim že sem nepatří, ale kdyby mi chtěl někdo pomoct, tak nejsem proti.:D
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2006 22:02
To musíš vědět sám, co máš za poskytovatele připojení a jaký SMTP používáš. Málokdo z nás je jasnozřivec či telepat.
Např. máš schránku u atlasu a připojuješ se přes T-Mo - takže POP3 nebo IMAP4 bude atlasovský a odchozí t-mobilovský. Více najdeš na stránkách poskytovatele.