Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úprava menu start WM 5.0

Libor145 (12)|20.11.2006 15:14
Zdravím
První "skupina" programů je jasná a dá se nastavit v Nastavení/Osobní/Dnes/Položky

Potřebuji poradit s druhou a třetí "skupinou" programů.

Ohledně té druhé se to tu již řešilo [odkaz]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10301[/URL]
žádné trvalé řešení jsem ale nezjistil. Potřebuji návod,jak si tuto nabídku upravovat popřípadně ji celou zrušit..

To samé ohledně třetí "skupiny", kde se nachází odkaz na Programy a Nastavení.
Jde i toto nějak měnit (přidat další odkazy?)?
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2006 18:54
Asi beru jiné drogy, takže nechápu: o jaké skupiny programů se jedná? Co přesně potřebuješ nebo chceš udělat?
Libor145 (12)|20.11.2006 19:02
v nabidce start mám 3 skupiny odkazů na programy. V první skupině můžu mít celkem maximálně 7 odkazů, druhá se vyplnuje automaticky a jedná se asi o naposledy puštěné aplikace a v třetí jsou defoultně odkazy Programy a nastavení
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2006 19:15
BINGO! A já už se lekl, že jde o nějakou skrytou formu holokaustu v PDA. :D

No, nezkoušel jsi použít WisBar Advance 2 (to má kaskádové menu) nebo nějaký launcher? Jestli to není tajné, jaký je tvůj ideál, čeho chceš docílit? Co pvšechno chceš ve start menu mít a co ne?
dort (1212)|20.11.2006 19:50
OT: Zdeňku, Ty jsi ještě nedostal ti křišťálovou kouli? Ach jo a pak to tady má fungovat ;) /OT
Libor145 (12)|20.11.2006 20:13
Chtel bych aby se mi v start menu nezobrazovaly naposledy puštěné programy a místo nich abych si mohl přidat libovolné odkazy (ne jen těch macimálně 7 možných). Je to celkem zásadní věc, která mě urychlí spoustu věcí.

O jaký typ launcheru by se mělo jednat?

Omlouvám se za předchozí špatné vyjadřování, MDA mám asi 3 dny.

Díky
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2006 10:59
Nevím, zda už jsi problém nevyřešil, ale pokud ne, tak zkus třeba WisBar Advance a jeho kaskádové menu nebo iLauncher (ikonky do složek na plochu, do spodní syst.lišty....).