Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosim o radu

Alešák (17)|20.11.2006 13:41
Ahoj.
Mam mapy od tomtom (teleatlas) pro PDA je mozne je nejak rozbehnout v navigaci pres PC spolecne s usb GPS. Pripadne pres jaky program. Dekuji moc.
Scatman_ce4you (123)|20.11.2006 16:08
A co si do PC nainstalovat emulátor PDA a do toho PDA pak Navigaci a do ní ty mapy... ale asi to bude dost laborování s rozchozením, především s GPS...
freebird (61)|20.11.2006 18:30
A co třeba použít route 66 nebo PJ infomapu - oboje by mělo fungovat s gps pres usb v pc
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2006 18:34
[CODE]POZOR NA TITULKY DISKUZÍ! Přátelé, buďte prosím od té dobroty a věnujte zvýšenou pozornost při vytváření názvu pro vámi zakládané diskuze. Pokud se podívám na diskuze vytvořené v posledních týdnech, tak je to samé "FS Loox n560, "Asus", "Problém s Acerem"... Kdo se v tom má vyznat? To je takový problém vymyslet jednoznačný titulek, který jasně dá najenvo, o čem se v příspěvku píše? Nechci zavádět drastická opatření, ale prosím vás, věnujte tomu trochu času, ocení to všichni. Děkuji.[/CODE]

Prosba o radu je opravdu originální a všeříkající název. To dá snad rozum do hrsti, že kdybys nepotřeboval pomoc, že bys sem asi nepsal. Zkus příště aspoň trošilililinku přemýšlet. Fakt to nebolí.
Docent (1234)|20.11.2006 22:09
No jo, ale pořád je to lepší, než kdyby napsal třeba "Můžete mně...?" ;) .
Alešák (17)|21.11.2006 13:08
Je to prave naopak....napsal jsme to takhle schvalne..takze jsem premyslel...kdyz to napisu takhle..tak se na to podiva temer kazdy...predmet ktery bys napsal ty, by spousta lidi preskocilo. :) Ale o tom jsi asi NEPREMYSLEL :)
zivan (615)|21.11.2006 14:01
Jo ty ses teda machr...seres na ostatni a chces pomoct. Kdyby jsi presneji definoval problem, tak se na to spousta lidi nemusela zbytecne podivat, zbytecne ztracet cas a mohla ho venovat necemu uzitecnejsimu.

Proc by to mel cist nekdo bez takove GPS navigace?
Proc by to mel cist nekdo, kdo nezkousel pripojit GPS k PC?
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2006 14:12
Ano, pro úmyslné porušení pravidel diskuzi zamykám. Pokud si to Alešák rozmyslí a vymyslí adekvátní název, ať mi to napíše a pošle soukromou zprávou (tlačítko SZ).