Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN a filmy

LUK.Krejci_ce4you (74)|20.11.2006 12:03
Je nejaký způsob, jak sledovat na tomto zařízení filmy? V jakem programu? V jakem formatu? Pri jake ROM? Nejradeji bych nejak rozjel AVI, ale to se mi zatim zda nemozne, jaky zpusob mate?
Mashe (622)|20.11.2006 12:12
klidne pouzij to co tam je v zakladu .. jinak TCMP nebo CorePlayer .. ale urco je toho vic a na ROMce to snad ani nezaleci .. ale mozna by neskodilo si to dat do mensiho rozliseni at nemusis rvat na kartu 700MB filmy :))) (ale to se resilo jinde ...)
LUK.Krejci_ce4you (74)|20.11.2006 12:39
Ja myslel (mam i takove zkusenosti), ze na TyTNu je problem prehrat AVI video, kvuli rozsekavani obrazu (nevim jak to lepe popsat). Uz jsem o tom cetl vickrat a myslel jsem, ze to je klasicky problem.
Mashe (622)|20.11.2006 13:10
nevim ja video sleduju vyjimecne a pokazde slo ...
jasomko (23)|20.11.2006 13:13
Ja prehravam filmy cez TCMP uplne v pohode. Upravujem si ich pre rozlisenie 320x240 aby to nezaberalo zbytocne vela miesta a tiez aby to stihal procesor.
JecminekMaselnik (464)|20.11.2006 14:45
jedine, co je treba udelat, je vypnuti podpory ati v TCPMP a nastavit direct buffer read a jede to v pohode.
LUK.Krejci_ce4you (74)|20.11.2006 17:54
Muzu poprosit o presnejsi popis toho nastaveni? Nejak mi to stale nejde a nastaveni nenachazim. Moooc dekuji za pomoc
ka_so (15)|28.11.2006 12:21
:-(mám stejný problém s roztrhaným video souborem-stejný soubor na FS N560 běží bez problému.Zkoušel jsem jak TCPMP tak SompyPlayer a výsledek stejný.Asi to bude blbost,ale pokud by mě mohl někdo popostrčit,budu rád.Díky
jasomko (23)|28.11.2006 14:38
Skuste si nastavit video na TCPMP podla toho ako je to na obrazku. Ja to tak mam a vsetky mi idu v pohode (samozrejme opat upozornujem, ze videa su rozlisenim i bitrate upravene na prehravanie v pda)
00184326_capture001_hJY.jpg
lubos8 (33)|28.11.2006 17:46
Jinak smartmovie jede absolutně bez problémů, takže pokud to víc používáte na pouštění filmů se celkem vyplatí...navíc umí dobře integrovat titulky
exn_ce4you (0)|28.11.2006 20:17
Mam TYTNa a mam taktez problem s trhanym videem prehravanym TCPMP. Kdyz pustim film, jede vse OK. Jakmile jej stopnu a znovu pustim, od te chvile jede trhane. Pokud ale vypnu audio (Null Audio, nebo Disabled), pak jej znovu pustim pres Wave Output, tak zase jede O.K. Nez zmacknu stopku.
Uz jsem zkousel vsechno mozne, ja se z toho pos..u :-)
Jedu pres TCPMP 0.81RC1 Beta, 0.71 me to dela taky.
Viktor Čistič (117)|29.11.2006 09:36
Mám verzi 0.71, permanentně nastaveno: Audio Wave - Output, Video - GDI a šlape jak po másle. Můžu pauzovat, přetáčet, stopovat, přepínat na full screen a pořád se chová naprosto normálně. Pouze se to seká, když tam přehrávám nějaké .vmw ve vysokém rozlišení. Ale klasický 320x240 jde bez problémů...
exn_ce4you (0)|30.11.2006 16:30
Mam to nastavene uplně stejne, ale me to blbne. Ale taky mam tu puvodni ROM a nevim co s tim, protoze mam TYTNa od O2 a rad bych neprisel o zaruku. Tak nevim, jestli to dat jako reklamacku, nebo zajit do servisu...
Viktor Čistič (117)|30.11.2006 17:26
V tomhle ti neporadím. Já jsem tam nainstaloval TCPMP poprvé až teď s tou nejnovější ROM od HTC, která je opravdu rychlá, mnohem rychlejší než ta předchozí. Takže možná to bude tím. Taky nepoužívám žádné rezidentní programy ani plug-iny, takže možná i to hraje nějakou roli...
XBC (52)|7.12.2006 10:26
[QUOTE="exn"]Mam to nastavene uplně stejne, ale me to blbne. Ale taky mam tu puvodni ROM a nevim co s tim, protoze mam TYTNa od O2 a rad bych neprisel o zaruku. Tak nevim, jestli to dat jako reklamacku, nebo zajit do servisu...[/QUOTE]
Ahoj, mám úplně stejný problém. TyTNa jsem koupil včera a hned jak jsem se doma podíval jakou že verzi ROM tam mám, jsem tušil problém. Taky že jo, video se trhá i zvuk je rozsekaný, no hrůza. Takže jsou tři možnosti. Vrátit a riskovat že přijde zpátky to samé, nebo nahrát novou verzi ROM, což neumím, a ještě se bát o záruku. Nebo snad najít jiný program, než TCMP. Ale na PDA Acer n50 jsem s ním byl spokojený, tak nevím. Napadá tě ještě něco jiného?
Laďa
Matrix44 (134)|7.12.2006 11:55
plynule prehravanie videa ti zabezpeci SmartMovie, a tento program dokaze prehravat na TyTN-ovi, aj nekonvertovane video, povodne urcene pre stolove PC.

Matrix44
exn_ce4you (0)|7.12.2006 12:02
Zatim jsem reseni neobjevil, ale zjistil jsem, ze problem bude zrejme nekde v ovladaci zvuku, ten potom znemozni korektni prehrati videa. Zkousel jsem ruzne prehravace a chodi to stejne. Zjistil jsem, kdyz video spustim od zacatku, tak jede OK, pokud jej vsak stopnu, nebo se snazim otocit screen, pak se zacne sekat. Pomuze v TCMP ve vlastnostech vypnout zvuk a hned jej zapnout a pak to zase jede. Nez to stopnes... To bych se z toho opupinkoval.
Jak jsem pochopil, mas TYTNa taktez od O2? Aspon nas bude vic na vymenu zkusenosti, treba nekdo ma reseni.
Uz jsem se v jinem vlakne ptal, zda by neslo flashnout novou ROM od HTC, ktera by evidentne problem vyresila, ale pry to nejde, pouze pri ztrate zaruky.
Tak nevim, zda to u O2 reklamovat, protoze pokud O2 nema novou ROM, tak by Ti to vymenili za nove zarizeni se stejnou verzi ROM.
Uz jsem se v jinem vlakne ptal, zda by neslo flashnout novou ROM od HTC, ktera by evidentne problem vyresila, ale pry to nejde, pouze pri ztrate zaruky.
Tak nevim, zda to u O2 reklamovat, protoze pokud O2 nema novou ROM, tak by Ti to vymenili za nove zarizeni se stejnou verzi ROM.
pepino34 (54)|8.12.2006 15:06
Taky jsem měl problémy ale po nastavení GAPU ve Video jede vše OK !!!
mim1978 (15)|8.12.2006 17:07
a jak jsi tam ten "GAP" nastavil. Já ho vůbec nemám v nabídce?

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft
pepino34 (54)|8.12.2006 17:46
No nevím, prostě tam už byl. a není to GAPU ale GDI :oops:
(Jseš dobře ve Volby - Video a Ovladač?)

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft
fajmi (53)|11.12.2006 21:46
Hlásím, že jsem měl zcela stejné problémy. Teď s novou ROM jsem si to nastavil vuz výše a vše chodí super. V nastavení mám GDI, to druhé tam take vubec není.
LUK.Krejci_ce4you (74)|12.12.2006 06:56
Potvrzuji, ze to tak jde.
Azzie_ce4you (35)|20.1.2007 01:28
Hlásím že mám TYTNa již druhý měsíc a zatím si pouštím filmy ve WindowsMediaP. ve formátech 3GP. nemám s tím sebemenší problém.

výhody: .a) Nemusíte nahrávat přídavné divx kodeky navíc.
b) Nemusíte řešit problémy trhání a co já vim co ještě programů TCPMP nebo jiných.
c) ušetříte místo na SD kartě.
nevýhoda: a) Chce to jen si najít u svého stolního PC trochu času pro přípravu videa. Což záleží na tom, zda-li chcete mít film s titulky nebo bez. Ale víc jak půl hodinky přípravy tomu nedáte. ( největší problém je jen synchronizace titulků )

Jak na to: Všechny filmy ,jakýchkoliv formátů, pro mého TyTNa si připravuju v prográmku "SUPER" ,)
Tento prográmek je freevare a je zkrátka genialní. ,)

Pokud byste někdo měl zájem o přesnější informace, nebo návd jak na to, napište mi to do SZ nebo na ICQ
matejcz (69)|20.1.2007 11:22
Mám jednu z prvních verzí ROM a přehrávat nechcu,protože se bojím o záruku,raděj počkám až vyjde ofiko update.
Video přes TCMP mě nejede vůbec,obraz skáče,zkoušel jsem podle návodů snad všecko...Teď přehrávám video přes WMplayer a jede suprově,na pc převedu přes Spb Mobile DVD a jede skvěle