Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: TyTN - nelze číst My Documents

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

TyTN mi přestal vidět obsah adresáře Storage Card\My Documents. Průzkumník ho ukazuje jako prázdný, Total Commander hlásí při pokusu o vstup do tohoto adresáře "Chyba 13 změna adresáře!". Přes čtečku karet je vše normálně vidět. Nevíte co s tím ? SR jsem provedl ... Zbytek obsahu karty vidí TyTN v pohodě ....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

bohužel neporadím, ale podle mě by složka My Documents měla zůstat v zařízení, jakákoliv manipulace s touto složkou může vést k problémům až zhroucení systému!
    Např. ani lokalizace tuto složku nepřekládají

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Podivej se na kartu pres ctecku a pokud naleznes v rootu karty soubor ignore_my_docs, odstran jej.
    Pote pujde slozka normalne videt.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od ElSoft
    bohužel neporadím, ale podle mě by složka My Documents měla zůstat v zařízení, jakákoliv manipulace s touto složkou může vést k problémům až zhroucení systému!
    Např. ani lokalizace tuto složku nepřekládají
    dovolím si nesouhlasit, neb jsou zařízení, která defaultně nabízejí přesunutí složky My Documents a podsložek pro všechny fotografie a videa na kartu

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Já mám na TyTNovi taky složku My Documents na kartě a zatím šlape. Ale stejně jsem to měl i na Wizardovi a tam se to jednou podobně kouslo a pomohlo až naformátování karty ve čtečce na PC...Ale pak už to bylo v pohodě.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

netvrdím že se nemůže nastavit ukládání výstupů z některých programů(fotoaparát... je to logické) na kartu, ale že je blbost napovno změnit umístění systémové složky na kartu, která nemusí být vždy systému korektně přístupná

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Nešlo o přesunutí složky, ale o to, že složka My Documents byla v zařízení i na kartě. Chová se to tak např. tehdy, když dáte ukládat poznámky na kartu (já to tak mám kvůli voice recorderu). Složku pak založí na kartě přímo systém.
    Jinak k danému problému - zjistil jsem, že to vzniklo asi právě díky voice recorderu (jinak ho ale takto bez problému používám od začátku), protože ve složce My Documents byly dva soubory stejného jména (!?) Recording1.wav, jejich odstranění ale nepomohlo. Takže jsem obsah karty zazálohoval, kartu přeformátoval a nahrál data zpět. Nyní to již běží bez problému.
    Každopádně díky za rady a za snahu !! Ž.

Podobná témata

1. TyTn II Nelze přepnout do pohotovostního stavu
    Od ŠamotZdeny v sekci Windows Mobile 6.1 a 6.0
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-06-2010, 22:44
  2. ASUS P526 - Nelze číst z SD karty
    Od Asus p526 v sekci P5xx
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-02-2009, 21:45
  3. TyTN - Nelze vytvořit playlist ve WMP
    Od jumbo_ce4you v sekci Zbývající PPC