Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN - nelze číst My Documents

Žanek (10)|20.11.2006 10:17
TyTN mi přestal vidět obsah adresáře Storage Card\My Documents. Průzkumník ho ukazuje jako prázdný, Total Commander hlásí při pokusu o vstup do tohoto adresáře "Chyba 13 změna adresáře!". Přes čtečku karet je vše normálně vidět. Nevíte co s tím ? SR jsem provedl ... Zbytek obsahu karty vidí TyTN v pohodě ....
ElSoft (1244)|20.11.2006 17:18
bohužel neporadím, ale podle mě by složka My Documents měla zůstat v zařízení, jakákoliv manipulace s touto složkou může vést k problémům až zhroucení systému!
Např. ani lokalizace tuto složku nepřekládají
Wuffi (1599)|20.11.2006 17:34
Podivej se na kartu pres ctecku a pokud naleznes v rootu karty soubor ignore_my_docs, odstran jej.
Pote pujde slozka normalne videt.
dort (1212)|20.11.2006 19:55
[QUOTE="ElSoft"]bohužel neporadím, ale podle mě by složka My Documents měla zůstat v zařízení, jakákoliv manipulace s touto složkou může vést k problémům až zhroucení systému!
Např. ani lokalizace tuto složku nepřekládají[/QUOTE]

dovolím si nesouhlasit, neb jsou zařízení, která defaultně nabízejí přesunutí složky My Documents a podsložek pro všechny fotografie a videa na kartu ;)
Viktor Čistič (117)|20.11.2006 20:04
Já mám na TyTNovi taky složku My Documents na kartě a zatím šlape. Ale stejně jsem to měl i na Wizardovi a tam se to jednou podobně kouslo a pomohlo až naformátování karty ve čtečce na PC...Ale pak už to bylo v pohodě.
ElSoft (1244)|20.11.2006 20:09
netvrdím že se nemůže nastavit ukládání výstupů z některých programů(fotoaparát... je to logické) na kartu, ale že je blbost napovno změnit umístění systémové složky na kartu, která nemusí být vždy systému korektně přístupná
Žanek (10)|20.11.2006 21:45
Nešlo o přesunutí složky, ale o to, že složka My Documents byla v zařízení i na kartě. Chová se to tak např. tehdy, když dáte ukládat poznámky na kartu (já to tak mám kvůli voice recorderu). Složku pak založí na kartě přímo systém.
Jinak k danému problému - zjistil jsem, že to vzniklo asi právě díky voice recorderu (jinak ho ale takto bez problému používám od začátku), protože ve složce My Documents byly dva soubory stejného jména (!?) Recording1.wav, jejich odstranění ale nepomohlo. Takže jsem obsah karty zazálohoval, kartu přeformátoval a nahrál data zpět. Nyní to již běží bez problému.
Každopádně díky za rady a za snahu !! Ž.