Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nemohu instalovat aplikace -WM5

SpeedyTuning (240)|20.11.2006 07:25
po par zasazich v pocket mechanicu, a necem jako fdefragmentaci pametove karty mi nejde nic nainstalovat... kdyz zadam instalovat do zarizeni, napise ze se neda nainstalovat soubor a at zvolim jine umisteni tak zkusim na pametovku a to take nejde, tim padem je instalation unsuccesful
dort (1212)|20.11.2006 16:12
no po zásazích Pocket Mechanicu byly doby , kdy byl zázrak, že PDA ještě vůbec chodilo, při laickém používání :D

vzhledem k tomu, že ani nevíš, co jsi s PocketMechanicem způsobil, tak buď nahraj zálohu, pokud máš a pokud nepomůže hurá na HR :mad: a dobrá rada s Pocketmechanic bych si nehrál, pokud tomu nerozumím - já se toho od jisté doby držím jak čert kříže, neb to co mi zbylo v PDA po jejo zásahu, to bylo jen takové půlPDAčko :D
SpeedyTuning (240)|20.11.2006 16:19
tak uz jsme dva...asi to s tim chce umet....ale kdyz tam je cleaning bad registry files tak oznacim vse a vycistim jak bych u tehle programu predpokladal a ono ne... :)
radekhulan (315)|20.11.2006 16:24
Doporučuji používat SK Tools, naprosto špičková a spolehlivá věc, a umí toho mnohem více:
http://s-k-tools.com/index.html?sktools/m_feat.html
dort (1212)|20.11.2006 16:31
[QUOTE="SpeedyTuning"]tak uz jsme dva...asi to s tim chce umet....ale kdyz tam je cleaning bad registry files tak oznacim vse a vycistim jak bych u tehle programu predpokladal a ono ne... :)[/QUOTE]

jenže jedna věc je co je psáno a druhá co to způsobí :-(, kdysi to jako BAD registry files bralo např. i složku Settings včetně všech podsložek ;)
Mad_Matt (29)|23.11.2006 23:03
No takhle..pokud jde jenom o ten registr..tak ja osobne pouzivam MemAid, na spoustu veci..a konkretne ten advanced cleaner je dobry v tom ze ukaze ktere vecicky se chysta smazat..takze prohlednete..a smaznete..kdyz uznate za vhodne

EDIT MODERATOR:
Necituj předchozí příspěvek!