Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prilohy k mailom...?

boban194 (5)|15.1.2004 09:25
Ahoj
Prave som zistil,ze explorer v iPQU neumoznuje prikladat prilohy k mailom.Pouzivam post a centrum a po nacitani stranky tam ani nie je tlacidlo browse na najdenie prilohy v pameti.Ako na to?
Dik za radu...
Pavel Koza (4761)|15.1.2004 09:26
Co presne mate za zarizeni a co za system?
PavelR. (2184)|15.1.2004 09:38
[QUOTE="boban194"]Ahoj
Prave som zistil,ze explorer v iPQU neumoznuje prikladat prilohy k mailom.Pouzivam post a centrum a po nacitani stranky tam ani nie je tlacidlo browse na najdenie prilohy v pameti.Ako na to?
Dik za radu...[/QUOTE]

... post ani centrum nepouzivam, ale myslim, ze podobne jako temer vsichni poskytovatele freemailovych uctu umoznuji pristup pres pop3. Spise nez pres web se vam tedy bude posta i s prilohami lepe posilat pres aplikaci Inbox :-)

PavelR.
Pavel Koza (4761)|15.1.2004 09:58
Tak jsem to zkousel - cely problem je v tom, ze Pocket IE nepodporuje INPUT TYPE="file"... Bud pouzijte POP3, nebo jiny prohlizec, napriklad NetFront.
boban194 (5)|15.1.2004 11:59
Mam iPAQ 2010.Win 2003.
Rad by som to poslal cez inbox,ale patrim k uzivatelom,ktory vedia softver pouzit,ale bohuzial nie nastavit...:) Potreboval by som s tym pomoct...
Magua (98)|15.1.2004 13:06
myslím že ten NETFRONT je nejlepší rada na toto vše :-) je opravdu super, mě jen mrzí že mi nejde na MDAčku vyzkoušet ten thunderhawk :-( nevíte někdo jak zrušit tu kontrolu zařízení před jeho instalací?
Reddy (166)|17.1.2004 19:50
[QUOTE="Magua"]myslím že ten NETFRONT je nejlepší rada na toto vše :-) je opravdu super, mě jen mrzí že mi nejde na MDAčku vyzkoušet ten thunderhawk :-( nevíte někdo jak zrušit tu kontrolu zařízení před jeho instalací?[/QUOTE]

No, snad když ten program nebudete instalovat přes ActiveSync, ale najdete si pouze *.cab soubor a ten nahrajete a rozbalíte přímo v MDAčku, tak by se to mělo nainstalovat, ale nemusí to běžet.