Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ipaq5400 - ?

KamilCZ (25)|15.1.2004 08:00
Mám dotaz - nějak mi zamrzl můj IPAQ, nepomohlo nic až tvrdý restart. Obnovil jsem data ze zálohy a od té doby při každém spuštění se mi zobrazují následující hlášení:
Notofication error
Cannot execute\ProgramFiles\ALL-locations\syswatch\aboutSyswatch.exe

a

internat.exe
Cannot find "internat" (or one of this componentsú.
Make sure the path and filename are corect and all the required libraries are available


nevíte někdo jak se toho zbavit?
PavelR. (2184)|15.1.2004 08:40
[QUOTE="KamilCZ"]Obnovil jsem data ze zálohy a od té doby při každém spuštění se mi zobrazují následující hlášení:
Notofication error
Cannot execute\ProgramFiles\ALL-locations\syswatch\aboutSyswatch.exe
[/QUOTE]

... pokud jste provadel zalohu i s nainstalovanou aplikaci Syswatch, tak se zda, ze zaloha neprobehla spravne - tj. vyse uvedeny soubor nejspise ve slozce \ProgramFiles\ALL-locations\Syswatch neexistuje ...

Zkuste se nejdrive podivat do Remove Programs, zda tam najdete zaznam tohoto programu a pokud ano, pokuste se jej odinstalovat. V pripade, ze to nepujde nebo zadny zaznam tam nebude odstrante soubory tohoto pluginu rucne (Program Files\ALL-locations) a v registerch vyhledejte vsechny klice, ktere souvisi s touto aplikaci a ty pak odstrante. Zaznam, ktery zpusobuje chybove hlaseni po restartu najdete v HKLM\Software\ALL-locations\Syswatch

PavelR.

KamilCZ (25)|15.1.2004 09:21
OK první hláška se už nezobrazuje, ale pořád mi tam naskakuje ta druhá:

internat.exe
Cannot find "internat" (or one of this componentsú.
Make sure the path and filename are corect and all the required libraries are available
nemáš nějaký nápad?
Pavel Koza (4761)|15.1.2004 09:28
Preinstalovat cestinu.