Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nechtěné znovuzapnutí wifi Qtek8310; skupiny kontaktů

felixx (13)|17.11.2006 16:28
Zdravím, máte někdo taky následující problém?
Situace: mám zapnutou wifi (připojen do domácí sítě), např. ICQuju, pak dám přes Comm Managera vypnout wifi, telefon položím, po nastavené době se vypne displej, pak když telefon vzbudím libovolnou klávesou, opětovně se zapne wifi a hledá, kam by se připojila a pak se připojí. Zbytečně tedy žere baterku, když si toho nevšimnu a nevypnu ji znova.
Je to funkce nebo chyba?

Další drobnost: přešel jsem ze Symbianu a tam byla velice příjemná věc, a to skupiny kontaktů - mohl jsem si nastavit, která skupina mi bude v určitým profilu zvonit a která ne nebo se dá přiřadit vyzváněcí tón dané skupině.
Možná to na Qteku je někde schované, má otázka zní: je, nebo hledám dobře a není?

Díky za reakce :)
landov (54)|17.11.2006 18:53
1/ co sa tyka samovolneho zapinania WiFi...obcas sa mi to stava tiez...je to asi bug firmwaru...
2/ skupiny volajucich nie su standardne v Qteku (nieco sa da mastavit cez MS Outlook...dost primitivne),ale na to je super program Photocontacts PRO...ibaze je plateny :-( ale oplati sa kupit.
baronm (168)|25.11.2006 17:31
1/ WiFi se mi samovolně nezapíná pokud použiju Výchozí Homescreen třeba s Facade to je jedno, pokud použiju Wireless Home Screen samovolně se mi zapíná WiFi a musím ji i několikrát vypnout