Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SDDialer v R65

m.chlup (8)|17.11.2006 13:46
Chtel bych poprosit o radu. Po nahrani ofic.R65 mi pribyl SDDialer. Ale nevim jak upravit - pridat nebo smazat polozky ke kterym jsem pridal volbu volit hlasem. Proste nevim jak SDDialer spustit pro pridavani nebo mazani kdyz uz v nem mam nejake polozky. (Kdyz je vsechny smazu napr. pres kontakty spusti SDDialer) Vzdy se mi po spusteni programu zobrazi mikrofon a ceka hlasovy vzorek. Potom se ukonci.
Dekuji
za informace nebo jednoduchy navod (ten u programu to nezminuje)

18.11.06 Už jsem na to přišel. Je potřeba spustit CVDsetting.exe. Dávám tímto ve známost
SilverHand (56)|20.11.2006 14:30
[QUOTE="m.chlup"]Chtel bych poprosit o radu. Po nahrani ofic.R65 mi pribyl SDDialer. Ale nevim jak upravit - pridat nebo smazat polozky ke kterym jsem pridal volbu volit hlasem. Proste nevim jak SDDialer spustit pro pridavani nebo mazani kdyz uz v nem mam nejake polozky. (Kdyz je vsechny smazu napr. pres kontakty spusti SDDialer) Vzdy se mi po spusteni programu zobrazi mikrofon a ceka hlasovy vzorek. Potom se ukonci.
Dekuji
za informace nebo jednoduchy navod (ten u programu to nezminuje)

18.11.06 Už jsem na to přišel. Je potřeba spustit CVDsetting.exe. Dávám tímto ve známost
[/QUOTE]

Windows menu - Settings - Voice Speed Dial (záložka Personal)

Klidne to vsak muzes nastavit i v CONTACTS...podrzis u polozky Stuluse az nabehne menu a das Voice tag..