Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

aky soft ?

Janikkk (31)|17.11.2006 13:24
ahojte som lama a akurat som si objednal moje prve PDA v zivote ( loox c550)

aky soft mi odporucite dokupit?

PDA potrebujem v prvom rade na zapisovanie si denneho rezimu ( stretnutia, ulohy) co chcem synchronizovat s mojim outlookom

takze neake napady?

teda napriklad vobec nevidim aky je rozdiel medzi pocketinformat 2007 a pocketbreez pripadne spb diary? som lama :(

a este zhanam neaky super softik na spravu osobnych financii, lebo minam ako zenskaa :)
dik
Trainzak_ce4you (176)|17.11.2006 14:39
Takže popořádku:
Na základní diář a zapisování úkolů postačí vestavěný kalendář a úkoly již ve Windows Mobile. Pokud se vám bude zdát příliš jednoduchý, pak si můžete koupit Pocket Informant, který je skutečně komplexní nástroj pro veškerou agendu.
Spb Diary a Pocket Breeze je pouze jen jakási "nadstavba" nad kalendářem, která dokáže zobrazovat hlavní věci na obrazovce dnes.
A pokud chcete něco na evidenci financí tak doporučuji Spb Finance.
Janikkk (31)|17.11.2006 15:58
super :)

dakujem za odpoved tak uz v tom mam mensi chaos..
este sa chcem opytat, ake dalsie softy su take najpouzivanejsie na PDA? rozna cinnost..mozno ma napadne ako este vyuzivat PDA :oops:
Wir2K (89)|17.11.2006 16:13
Zkus hledat, na tohle téma je tu spoustu příspěvků.
Ale abych jen nereptal tak já používám: TCPMP na přehrávání filmů (freeware), PocketMusic na hudbu, Mobipocket reader ma e-booky (freeware), Flipit! na tvorbu animací, IDOS na hledání spojů, Adobe reader 2.0 na čtení PDF (freeware), Sunnysoft World offline na čtení obsahu www stránek mimo internet, Skype (freeware) a Agile messenger (freeware) na komunikaci a Operu na prohlížení netu.
Janikkk (31)|17.11.2006 16:17
parada :)
dik za tipy...ak este niekto neake ma sem s nimi :sarcastic:
ivanmart07 (88)|18.11.2006 13:05
Ak hladáš programy, najjednoduchšia cesta bude pozrieť na ww.pocketpc.cz , je to v češtine. Alebo pozri www.handandgo.com a www.pocketgear.com . Sú to internetové predajne, programy sú triedené podľa kategórií, je tam aj možnosť triedenie "best selling" čo má tiež svoju vypovedaciu hodnotu. No a nakoniec ešte je tu pocketpcmag Best Software Awards 2006 : http://www.pocketpcmag.com/awards/category_all_2006.asp
Toto ti určite bude stačiť tak na mesiac štúdia.
Pred skúšaním trial verzií doporučujem zálohovať a namiesto odinštalovania odskúšaného programu obnoviť zálohu. Každý program totiž zanechá aj po odinštalovaní trochu "smetí", čo určite pamäti nepomôže.
steve12 (9)|23.11.2006 08:07
HandyShoper na nákupy, freeware, Budget Diary virtuální peněženka free, my Codes lite na zakódované poznamenání hesel, také free, Kapesní slovník od Peaka němčina i anglina zadara, vBar, správce spuštěných aplikací