Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se synchronizací QTEK 9000 x PC

Jiří Leszczynski (11)|16.11.2006 21:17
Zdravím všechny.
Moc prosím o pomoc! :-) Mám nově MDA Pro (resp. Qtek 9000). Bohužel mám problém se synchronizací s PC! Dříve jsem měl MDA 1 (a ActiveSync 3.5 - anglickou verzi) a fungovalo vše v pohodě. Tady k tomu je německá verze 4.0. Hlásí to problém, že není nastaven Microsoft Outlook jako výchozí poštovní klient, to ale nechci (používám Outlook Express)! Zkoušel jsem i českou verzi 4.2, ale nepomohlo to. Pak už jsem nastavil jako výchozího MO, ale stejně nic! :-(
ActiveSync se v PC rozběhne, roztočí se zelené kolečko, ale nic - Qtek nereaguje. Už jsem zkoušel všechno možné, ale nevím, co dál!
Poradíte někdo? Zdá se to jako banální, ale je to nějaká záhada.
Děkuji za případné rady!!!
Jiří Leszczynski
Surgical (2364)|16.11.2006 22:31
Ach jo...
Jiří Leszczynski (11)|18.11.2006 20:40
Diky za pomoc tohoto typu... Kazdy ale neni genialni, nebo se nekdy nedari. Ale nastesti uz je vse diky p. Kozovi vyreseno! :-)
J. Leszczynski
Zdenek Malinsky (9781)|18.11.2006 22:26
Geniální ne, ale číst snad dovedeš, ne? Stačilo jen použít tlačítko hledat. Nejsi první, kdo měl tento problém. Podle datumu registrace nejsi nováček, takže Surgicalův povzdech chápu - mohl napsat klidně něco jadrnějšího. Sorry, ale spíše nechápu tvou sarkastickou reakci. Myslíš, že každého baví psát dokola pořád stejné odpovědi na neustále stejné dotazy. :? :(
Jiří Leszczynski (11)|18.11.2006 22:40
Sice jsem registrovan dlouho, ale nepotreboval jsem pres 2 roky pomoc - az ted. Tak tady moc zkusenosti nemam. Hledal jsem, zkousel jsem. I p. Koza zprvu netusil. Ja osobne, i kdyz bych si mohl myslet o nekom cokoliv, tak bych aspon napsal odkaz nekam, kde se ten problem resi, to neni zase takovej problem. Klidne at jsou tam treba nadavky, to by mne vubec nevadilo, ale vcetne nejake pomoci ne? O nic snad nejde. Nemusi nikdo vypisovat stejne odpovedi. A pokud pomoct nechce, tak nemusi psat vubec nic. :-)