Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Journal Bar - různé teploty?

Magua (98)|14.1.2004 16:32
Nevíte někdo důvod proč se na verzi JB 1.41 zobrazují jiné teploty než na verzi 2.0.1 ? kterým mám pak věřit? u obou je nastavena praha/ČR... Hledal jsem na stránkách výrobce info odkud to stahuje a našel jsem akorát tak samý upoutávky jak to je super :-))) kdyby mi to radši než scroling dalších mě nepotřebných věcí ukazovalo správnou teplotu...
Luke_ce4you (37)|15.1.2004 12:39
Data by měl tahat ze serveru Světové meteorologické organizace (WMO) - není to wmo.com - centrála je v Ženevě ve Švýcarsku (jo - www.wmo.ch), proto se taku u nás (od ČHMÚ) a dalších vých. státech zobrazují jen 3 dny, zatíco ze západu máš 5 dnů. Teploty by měly být správně, i když se někdy trochu liší od ofic. předpovědi, ale podívej se, jestli to nemáš ve Farenheitech.
Jestli pro stejné dny zobrazuje skutečně rozdílné teploty, tak by to jeden musel tahat odjinud nebo dělá zmatek v zemích, městech ? Mělo by to jít na tom webu porovnat.
Magua (98)|15.1.2004 14:27
Díky Luke,
to je pěkně napikaču že máme jen tři dny mě se to nelíbí :-))) no co se dá dělat - asi nic...
jinak ta stará verze ukazuje naprostý blbosti mám tam teda novou a je to...
Luke_ce4you (37)|15.1.2004 18:57
Jo, mně se to taky nelíbí, ale to problém neuvěřitelné neschopnosti státních odborníků na hydrometeorologickém ústavu, kteří tam prostě posílají 3 denní předpověď, jak jsou 10 let zvyklí, i když delší předpovědi jsou také k dispozici. Zařazují nás tak do skupiny dalších neschopných států. Zkusím se na to na HMÚ zeptat, jestli by tam nemohli ty 4 čísla dopsat. Ale na to by asi museli přijmou dalších 10 úředníků.
Magua (98)|16.1.2004 12:59
a dalších deset sekretářek aby jim uvařili ráno kafíčko :-) zkus tam napsat a dej vědět čus
pelopones (95)|20.1.2004 23:38
Journal Bar používám poměrně krátkou dobu na XDA II a tak bych měl na zkušené uživatele pár drobných otázek :

1.) Záložka POČASÍ : Počasí v Praze se mi aktualizuje perfektně,i když na méně dnů než zahraniční města, ale o tom se tu již psalo. U druhého nastaveného města GREECE - Athény se mi také vše správně aktualizuje, ale zůstává stále stejné aktuální teplota. Je to je chyba programu, nebo na server z kterého se natahují data přicházejí nesprávná data ?

2.) Záložka NEWS : přišel někdo na způsob jak přidat další české servery kromě Cz CZ BBC ?

3.) Záložka STOCK : Zobrazuje data z burzy , šel by nastavit kurs koruna vs.euro resp vers dolar ?

4.) Záložka LINKS : I když si na JournalBaru na Dnes vyberu některý přednastavený server ,spustí se vždy explorer se stránkou, kterou mám nastavenu jako domácí. Stejně se to chová i když si v záložce LINKS nadefinuju nějaký jiný server,tedy zadám celou cestu. Stejně se spustí domácí stránka.

Díky za odpovědi
NUNY
Magua (98)|21.1.2004 11:49
jen k AD2 mám co říci... nejde to protože to jsou placené servery firmy omegaone, takže tam asi jiný český server nedostanem... nehledě na to že se to nestahuje ze serveru bbc ale ten to nejdříve pošle na omegu a pak teprv to jde do pocketu...
pelopones (95)|21.1.2004 12:04
for MAGUA

ty nefungující odkazy v Links se ti projevují také ?
Magua (98)|21.1.2004 15:06
já to mám vypnuté a nepoužívám to takže ti k tomu nemohu nic říct :-)