Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pohotový program pro uložení GPS souřadnic za jízdy (POI)

fahrus (75)|15.11.2006 16:45
poradte mi prosim, hledam program pro rozsireni POI, prakticky pro pripad, kdy jedu autem, vidim radar, mijim bankomat apod a jen kliknu a on mi ulozi aktualni GPS pozici s tim, ze mam navic moznost pripojit popis ... aby to nebyly jen "body na ceste" bez ladu a skladu a ja po puldni az se k tomu dostanu nemel v souradnicich gulas...

Dik
fahrus (75)|22.11.2006 17:09
nikdo nezna?
naprogramovat by ho neslo? ackoliv jsem v tomto uplny laik, prijde mi to ve srovnani s jinymi ukoly vcelku jednoduche a rozsireni mezi uzivateli a prinos to bude mit obrovsky ;)
Mem__ce4you (485)|22.11.2006 19:13
Naprogramovat je to trivka, i kdyz teda nejaky cas to zabere ;)
Ja bych tam mohl vzit jadro GPSAuto (konfigurace a logovani) a byla by tam jen jedna informacni obrazovka s aktualnimi udaji a tlacitkem ADD, a pak nejake okno treba kategorii POI pro rychly vyber popisu (bez nutnosti rucne psat). Jenze potom uz by se hodilo, aby to umelo POI i zobrazovat a na blizici upozornovat, a uz se z toho stava vetsi projekt ;)

Druha vec pak je, ze lide si pridavaji POI obvykle pres navigacni software (tam byva volba pridat POI aktualni GPS polohu), a mene bude tech, kteri by meli v aute GPS, PDA a pritom nemeli pustenou navigaci.