Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s n50

..ComKiller.. (1)|14.11.2006 23:11
Zdravím... Mám se svým kusem srotu problem. Obcas se mi stale ze po zapnuti PDA se provede tvrdy reset. a pak kdyz prolezu tutorialem, tak zacne jecet ze mam vybitou zalozni baterku a at nabijim, tak nabijim, ale jakmile se nabije a zalozni i hlavni baterie sou na 100%, tak ubejva jen ta zalozni a hlavni je porad na 100%... deje se to porad i kdyz resetuju manualne... na zalozni baterii to nevydrzi prez noc... zajimave ale je ze obcas, treba na dva dny se chyti i hlavni baterie. nechal sem ho lezet na stole tejden aby sem vyloucil ze je to prenasenim. vzdycky sem tam jen neco klikal a podobne, ale byl porad v jedny poloze. a stejne si delal co chce. i pocasi bylo vicemene konstanni tak to ani tim nemohlo byt. Nemate nekdo nejaky postrehy? diky. a omouvam se za smskovej syndrom:-)
brkel (56)|16.11.2006 12:58
...no, podle me je to bezna acerovska praxe... :) ....ja bych to videl na reklamaci, pokud te to hodne trapi, ale smir se s tim ze muze trvat treba 2mesice.... ..sam sem mel problem s tim ze se mei zalozni baterka taky vybijela, ale stalo se to asi trikrat a pak uz nic (mezitim bylo pda 2x v servisu, takze uz ani nemam to samy)....