Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 25 z 25 PrvníPrvní ... 15232425
Zobrazené výsledky: 361 až 367 z 367

Téma: HTC P3300 - Artemis, vše okolo ......

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj, má niekto skúsenosť s flashovaním MDA III s OS Vista? Spustím RUU.exe, odklikám potrebné kroky a keď má začať samotné flashovanie rozpojí sync a zahlási error spojenia. MDA je odomknuté. Ďakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Cau,

resil sem podobny problem ale s tim ze sem nemohl artemisku odemknout mam ji od O2 jako XDA. taky sem procetl kvanta clanku a pak sem si sepsal podrbonej navod jak vse odemknou ktery ovladace nainstalovat a jak flesovat. Mam to na disku v praci tak vecer to sem hodim.

Vizos

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj, mám najednou problém s nastavením podsvícení u Artíka. Přenastavuje se neustále z nastavené hodnoty na minimum, tj.10sec. Neřešil jste někdo tohle taky?
    EDIT:// Takže to vyřešil HR + obnova ze starší zálohy. Nepomohlo ani pžřepisování v registrech. Díky za pomoc.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

tak sem prohledam vsechno co cem mohl a nikde sem to nennasel a celkem me to stve dalo to dost prace najit vsechno navod aj ty ovladace pro visty :

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Mě se to také stalo.Stačilo jen vyndat sdhc kartu z xdačka a bylo vše vyřešeno.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Mám problém s nastartováním artemise

Kdysi dávno mě odešel displej tak jsem začal používat funkci šipky.Do dneška to bylo v pohodě.Telefon se nějak sekl a nepomohl ani SR.Udělal jsem HR a když telefon naběhl tak chtěl tapnutí na displej.A v tom je právě problém.Když nefunguje displej tak nemůžu tapnout.Nemůžu se nijak dostat dál.Telefon je tada už mrtvej nebo se to dá nějak obejít ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

ahoj, precetl jsem to cele, vyskousel vsechny navody co tady jsou, ale nic nepomaha. nemuzu odemknout artemise s t-mobile romkou. spustim uspl, naskoci pak tucnak, a artemis pak zustane na tmave obrazovce a nic. po SR je spl 3.15.0000 - t-mobile. zadna zmena. pred rokem jsem si sveho artemise uspesne odemkl a flesoval. vcera mi prinesla znama, abych ji to flesnul. muze to byt tim, ze mam ted na NT XP SP 3 ? predtim jsem mel na PC XP SP 2.

Strana 25 z 25 PrvníPrvní ... 15232425

Podobná témata

1. Vše okolo Flashovani Artemise,P3300 WM6
    Od xaries v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 19:56
  2. HTC p3300 artemis
    Od Mugatu007 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 15-02-2009, 13:49
  3. WM6.1 ROM pro P3300/Artemis