Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak a kde nosite PDA?

vitek_ce4you (40)|14.11.2006 15:57
Zdravim vsechny. Mam jednu obecnou otazku. Jak a kde nosite PDA? Ke svemu Dell Axim mam standartne dodavany (nekvalitni) obal a duralove pouzdro RhinoSkin. Duralovy obal poskytuje dobrou ochranu PDA, ale zase je moc velike a PDA se spatne drzi v ruce (bocni otevirani). A navic kovovy obal zhorsuje bezdratovou komunikaci. Standartni obal je uplne k nicemu... nekvalitni a mala ochrana PDA. Je kozene pouzdro dostecne pevne, aby se mi nahoudou nekde v tasce nepromackl display?
Dal by me zajimalo, kde PDA nosite. V tasce nebo batohu to jde, ale ne vzdy se mi chce kvuli PDA nosit batoh. Na noseni v kapsicce u kosile je moc velike a tezke, nosit ho v kapse u kalhot asi dost nebezpecne. Na opasku jsem to nezkousel, ale mam strach, ze bych ho brzo ztratil. A to uz nemluvim o tom, ze si ssebou obcas chci vzit GPS modul nebo externi klavesnici.
PatrikL (383)|14.11.2006 16:18
PDA mám v nohaviciach - nebojím sa že by sa mu niečo stalo.
SDA mám na opasku - keď už bolo v balení také púzdro, tak prečo to nevyužiť ;)
Kája_oldd (759)|14.11.2006 16:19
No, sice to není nic k vytahování, ale můžu potvrdit, že axim v dodávaném pozdře přežil tařka denní kalhotářský transposrt a i po takřka roce bez újmy, a rovněž z jiné zkušenosti co jsem viděl přežil v základním pouzdru i občasné přenášení v batůžku apod...i když je fakt, že nějaký aluminiový, titanový apod obal je přeci jen jistota a ten základní u della je opravdu jen základ
flashman (1366)|14.11.2006 16:49
já ho nosim u pasu, ale ne za pásek :D taková možnost tam neni ;-)
mi38k (205)|14.11.2006 16:56
Svoji C550ku nosím na opasku v koženém pouzdře Krusell. Přijde mi to mnohem bezpečnější, než ji nosit v batohu, kde při jakémkoliv otřesu na ni může cokoliv spadnout nebo o ni štrejchnout. A nemluvě o tom, že je stále poruce. Co se týče ochrany displaye, tak ten je opradvu chráněn dobře, protože přední část obalu je zpevněná. Kdyby na ni něco spadlo tak už je větší pravděpodobnost, že to dřív rozdrtí celé PDA, než že by praskl display.
ElSoft (1244)|14.11.2006 19:00
něco podobného zde již bylo: Kde a jak HO nosíte ?
Surgical (2364)|15.11.2006 12:27
Tak zrus ten 2 roky stary thread...
Jinak ja HO nosim....teda PDA pochopitelne :) v naprsni kapse. Nesednu si na nej, vibrace neprehlednu, akorat si musim davat majzla pri zavazovani tkanicek....
macula_ce4you (691)|15.11.2006 21:37
Já Vario nosím jedině v ledvině (v přední kapsičce) a zásadně bez obalu a bez fólie. Zatím bez újmy. Stejným způsobem jsem nosil iPaq 4150 a taky v poho.
xhladi07 (525)|16.11.2006 07:50
Moje pda (MDA I) se nosi u pasu na pasku v kozenem pouzdre (kapse) na suchy zip. Koupil sem ho uplne nahodou na INVEXu asi pred 3 rokama od chlapika, ktery je tam primo vyrabel. Padl presne do ruky. :) Vibrace citim, nevypadne, stale pri sobe a poruce. Akorat to obcas pod trickem vypada, jako kdybych pasoval drogy! :)))
crashpc (71)|16.11.2006 16:26
s fólií povětšinou v kapse bundy když poslouchám hudbu, jinak v pouzdře v náprsní kapse.
zany (71)|16.11.2006 21:18
[QUOTE="Surgical"]Tak zrus ten 2 roky stary thread...
Jinak ja HO nosim....teda PDA pochopitelne :) v naprsni kapse. Nesednu si na nej, vibrace neprehlednu, akorat si musim davat majzla pri zavazovani tkanicek....[/QUOTE]

jo, to znám... dokud bylo teplo, nosil jsem ho v kapsičce u vesty, jednou jsem ji na jedné slovenské zřícenině špatně dopnul, když jsem zaměřil souřadnice, pak jsem se sehnul.... a za chvíli už jsem svoje Vario lovil o nějakých 10 m níž, kam doskákalo po skalnatém svahu....