Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jornada 720 + wifi pcmcia

uzivatel_oldd (180)|14.1.2004 15:28
ma nekdo zkusenost z nejakou wifi pcmcia kartou a jornadou 720.
pripadne jak dlouho to vydrzi baterie?
PavelR. (2184)|14.1.2004 15:36
[QUOTE="Snehulak"]ma nekdo zkusenost z nejakou wifi pcmcia kartou a jornadou 720.
pripadne jak dlouho to vydrzi baterie?[/QUOTE]

... kolega se svou Jornadou 720 pouziva tuto kartu (plus PC card adapter). Vydrz samozrejme klesne nebot WiFi je zrout :-) ... presne to ale zmereno nemam.

PavelR.
uzivatel_oldd (180)|15.1.2004 09:49
hmm .. ja jsem si predstavoval ze bych pcmcia kartu pouzival i na svem stolnim pocitaci(pre pci adapter) a na cesty bych si ji vzal s Jornadou


Kazdopadne diky za info


Snehulak
Pavel Koza (4761)|15.1.2004 10:00
Technicky vzato bych doporucoval kombinaci CF karta + redukce. Funguje to skvele (tuhle kartu mam otestovanou ve svem notebooku Acer TravelMate a Win2000, a pak i v nekolika ruznych Pocket PC. Vyjde to sice draz, ale pokud se za rok rozhodnete vymenit Jornadu za nejake jine zarizeni, je velka sance, ze budete moci tuto kartu (na rozdil od PC Card) pouzivat i nadale.
PavelR. (2184)|15.1.2004 10:02
[QUOTE="Snehulak"]hmm .. ja jsem si predstavoval ze bych pcmcia kartu pouzival i na svem stolnim pocitaci(pre pci adapter) a na cesty bych si ji vzal s Jornadou
[/QUOTE]

... to klidne muzete :) nebot pro Socket Wifi card jsou "oficialne" dostupne drivery i pro Win2000 a WinXP a neoficialne i pro Win98 (viz

zde).

PavelR.
monty_ce4you (2)|17.3.2004 10:23
Mam Jornadu 720 a už delší dobu zkouším, jak rozchodit WiFi kartu. Zatím jsem zkoušel Orinoco Silver a Proxim Gold, ale nic..
Programem "Agere Client" vidím sice několik AP, včetně svého (Z-COM XI-1500V), připojím se (kontrola ze strany AP-vidím MAC adresu WiFi karty), ale nedostanu se dál. Z intranetu z jiného PC PINGnu WiFi kartu, ale naopak to nejde.
Když dám WiFi kartu do notebooku (Win98), chodí to zcela perfektně napoprvé.. Poradí mi někdo? ICQ: 66952181. Díky
mmilda (14)|9.11.2004 12:20
provozuju na jornade 720 Wifi orinoco absolutne bez problemu. Je potreba si stahnout akorat driver pro CEcka z www.avaya.com (avaya to koupila resp. je poslednim majitelem firmy). Vydrz na baterky je fenomenalni (se zapnutym pwrmanagementem) se pohybuje okolo 6 hodin s trvale pustenym kratkym pingem po sekunde (plus obcasny zabrouzdani,....).