Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

C550 a externi BT klavesnice

jojolaser (82)|13.11.2006 01:34
Nema niekto skladaciu externu BT klavesnicu, ktora funguje na C550 (ci N560)?

Konkretne by som mal zaujem o jednu z tychto, len neviem, ci funguju:
* Bluetooth Smart Keyboard
* Freedom Keyboard
capy (18)|13.11.2006 22:35
Mam tu Freedom Keyboard, funguje s C550 bez problemu, sice to byl na zacatku trosku porod rozbehat ji, spatne stahnuty ovladac z jejich stranek, maji tam trosku zmatek, ale jinak beha...

Nejsem s ni, ale zrovna spokojeny, klavesy se museji hodne zmacknout, jinak to na ne nereaguje, takze nakonec na ni klofu jednim prstem abych se nemusel porad vracet a opravovat chybicky :( coz me dost zklamalo, takze mi ted lezi na stole a moc ji nepouzivam...
jojolaser (82)|14.11.2006 07:47
To neznie velmi dobre :-(. A pouzivas originalny MS bluetooth stack? Si z Prahy?
capy (18)|14.11.2006 11:03
Pouzivam BC Bluetooth stack, protoze s tim MS mi nebeha GPS modul (neautentikuje se), ale ovladace na strankach maji i pro ten MS stack, takze si myslim ze s tim by problem byt nemel.

Vice vidim problem v HW reseni ty klavesnice, kdyz ji mas na tvrdym stole, tak to jeste jde, na kolenou s tim ale nic nenapises a ja ji mam hlavne protoze hodne casu procestuju ve vlaku v buse.

Jo jsem z Prahy, kdyztak jsem si do profilu doplnil ICQ.
durontm (7)|3.3.2007 17:42
Ahoj, prosim prosim, mam rovnez GT klavesnici Freedom a C550 a proste to nemuzu spolu rozchodit, resp. nejde mi spustit ten program v PDA. Mohl bys mi moc moc moc moc prosim poslat ten spravnej soubor na instalovani. Diky moc. Posli mi to pleas na jmackanic@volny.cz Diky.
jojolaser (82)|3.3.2007 17:51
Freedom Universal Keyboard funguje s C550 bez driverov.