Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Ukradnute PDA

Guest

Citace Původně odesláno od speed-komi
    ... pak by to měl operátor zkusit. Právě dnes jsem se na to informoval, protože mi včera na maturáku někdo ukradl Motorolu L6. nasere to. Ale nevim, zda operátor, nebo benga budou chtít za to něco platit.
    a t jde jo ze o tom nic nevim........a u ktereho Operatora??O2,ci Vodaphone...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

T-mobile. dnes jsem se na to informoval. Nemám ale žádné konkrétní a pořádné informace, takže to možná bude trošku jinak.

Guest

Citace Původně odesláno od speed-komi
    T-mobile. dnes jsem se na to informoval. Nemám ale žádné konkrétní a pořádné informace, takže to možná bude trošku jinak.
    jsem od T-Mobile a nic o tom nevim ze by jsme to poskytovali zakaznikum...:sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Ono pro policii ve spolupráci s mobilním operátorem není problém vystopovat pachatele. Stačí aby ve známém telefonu měl chvilku simku (pak si ji klidně může dát do jiného telefonu). Operátor zaznamená nějakou aktivitu z daného čísla, v blíže určené oblasti, kde se nachází např. benzínová pumpa, ty mají v principu kamerový systém, na záznamu si policie podle přesného času najde pravděpodobné pachatele a podle SPZ je vcelku snadno vystopují. Možností je spousta, akorát se o nich moc nemluví. Drobní zlodějíčci jsou jim buřt, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrazi a vyděrači ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

mluvil jsem s nějakym chlápkem z technickýho oddělení a on také říkal, že to neposkytují jako službu, ale s nějakým protokolem od policie je tam určitá možnost. A když jste z toho t-m, tak se vás na něco zeptám: při vyhledávání telefonu podle IMEI se zjistí jen telefonní číslo, nebo od kterého vysílače bere signál, nebo i nějaké přesnější místo?

Guest

je to vyse napsano ....tohle se dela ale jen na vyzadani policie a ne jen protokol ....to by jste musel mit zname na vyssim ...
    jinak se da urcit i poloha ale +/- 200-500m.... ale k vuli telefonu urcite ne ops:

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12