Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S620 (T- Mobile Dash) - zkušenosti, rady, vhodný software...

aeon101 (213)|12.11.2006 14:51
Zdravim vsechny. Poridil jsem si tento skvely Smart Phone Communicator a rad se s Vami podelim o zkusenosti. Mate ho nekdo? Pojdte pokecat o vhodnem softu, jelikoz ho asi moc zatim neni (kvuli velikosti displeje). Co schanim jako prvni vec, je Worldmate 2006...

Dan

Upraven název diskuze
aeon101 (213)|12.11.2006 17:22
Ptam se konkretne na WM2006 proto, ze jsem jej ani oficialne pro tento SP nevidel na strankach Mobi, jen pro Motorolu Q...
Zdenek Malinsky (9781)|12.11.2006 17:53
Pokud funguje na Motorole Q, měl by fungovat i na tvém zařízení. Oba mají myslím stejný OS a stejné rozlišení displeje, tak nevím, kde by byl problém. Ale vždyť můžeš vyzkoušet před nákupem trial verzi. Nebo ne?


Obsah diskuze upraven.
aeon101 (213)|12.11.2006 22:43
Dik, je to pravda, vyzkousel jsem trial pro Motorolu Q a opravdu funguje bez problemu. A zda se, ze tyto 2 zarizeni budou mit jak programove, tak i graficky dost podobne zdroje software...

Dale me po kratsim vyskouseni docela prekvapilo, ze nova verze TCPMP funguje ve "Fullscreen mode" velice pekne. Nevite nekdo (jek se rikalo), jestli tento SP bude nabizet cesky T- Mobile? Podle mych poslednich zprav to melo byt globalnejsi i s dalsimi dostupnymi T- Mobile zememi, co se splnilo, ale az na TM CR...

Dan
simumarek (61)|11.3.2007 10:29
Pouziva niekto toto zariadenie? Potreboval som nejake tipy ako upravit registre pre zvysenie vykonu a podobne. Je to moje prve zariadenie s wm05 pre smarty, doteraz som pouzival len ppc. ;)
simumarek (61)|8.5.2007 19:56
Nikto sem nepise, tak pridam svoje nove znalozti. V unlocknutom excaliburovi mam nahodenu novu rom od tm s WM6. Je to parada, hlavne rychlost a stabilita nemaju chybu. Tiez je Dobry prediktivny slovnik xt9 len ho mam zatial v anglictine, tak ho musim vsetko ucit sam, ale je to super.
elit (168)|2.8.2007 09:45
Tak jej mam taky a jesem zatim spokojenej. Nema nekdo zkusenosti jak na tom beha TomTom?