Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lišta InterWritPro - lze nějak skrýt?

Carpenter_ce4you (166)|12.11.2006 11:18


Lze nějak schovat tu lištu dole, na které je ikona InterWritePro? Dost mě tam irituje a zabírá místo. (Ta druhá ikonka na té liště je ikona připojení přes usb, když připojen nejsem tak se schovává, zatímco IWP tam trčí pořád). Předem díky
Bobanovicz (511)|12.11.2006 14:35
Někde se to t už řešilo, IW nepoužívám tak ti přesně neřeknu, ale měl bys mít v adresáří po spuštění nějaký *.ink, který stačí odstranit.

Myslím :sarcastic:
Carpenter_ce4you (166)|12.11.2006 15:42
Já IW používám jen kvůli české klávesnici, mám jen tu "malou" lokalizaci. (Kompletní lokalizace mi zbořila celou "today" obrazovku, zbyly mi tam jen barevné fleky. Naštěstí se mi ji podařilo odinstalovat).

Nicméně na tuhle ikonu začínám být alergický, protože je tam k ničemu (nastavení IW lze spustit ze Settings), jen zabírá cenné místo na "today".
mikrotom (63)|12.11.2006 23:38
...lista sama zmizi, kdyz z ni zmizi posledni ikona. Zrovna te od IW se zbavuje pomerne spatne. Kdyz jsem kdysi vyhodil ten link, co ji zpusobuje, tak to vedlo k castecne nefunkcionalite IW. Myslim, ze lokalizace sla, ale klavka ne. No uz si to nepamatuji jiste... :-(

Tomas

HTC UNI 1.90.94
zidane_ce4you (244)|20.11.2006 11:41
Dobrý den,
pokud Vám tam ikona vyloženě vadí tak smažte z lokace: \Windows\StartUp\ soubor "internat.exe", nicméně to důrazně nedoporučuji, přijdete o funkce lokalizace a způsobíte destabilizaci lokalizovaného prostředí!
Ikona je tam z toho důvodu, aby byl neustále dostupný rychlý přístup k mapě znaků a ke změně layoutu klávesnice.
O možnosti View/Hide pro tuto ikonu budeme do budoucnosti uvažovat...